Bali od 28 490 Kč
Zobrazit zájezdy

Na Bali z Vídně s odlety do června od 13 577 Kč

Vídeň (Vídeň)
Zpáteční letenka
Bali (Bali Denpasar)
za 13 577 Kč
aerolinky EVA Air
termín odlety nejpozději do konce června 2018 s maximální délkou pobytu 3 měsíce
přestupy bez přestupů
Zobrazit nabídku
Upraveno
Na Bali z Vídně s odlety do června od 13 577 Kč

Bali je destinací, která mezi cestovateli stále patří k nejoblíbenějším exotickým cílům. Zejména ti z Moravy pak jistě ocení zpáteční letenky z Vídně od 13 577 Kč s odlety do konce června. Letenky jen s jedním přestupem pak vyjdou jen o pár stokorun dráž viz přiložený printscreen.

Ostrov Bali není třeba dlouze představovat. Indonéská perla se svou specifickou kulturou, krásnými plážemi i pralesy nebo širokým množstvím atrakcí patří po právu k TOP destinacím jak mezi baťůžkáři, tak mezi náročnějšími cestovateli.

Zavazadla

V ceně letenky je odbavené zavazadlo o maximální hmotnosti 30 kg a 2 kusy přiručních zavazadel: 1 ks do 7 kg (56cm x 36cm x 23cm) a 1 ks do 2 kg (40cm x 30cm x 10cm).

Cesta z letiště

Cesta z letiště bude určitě patřit k těm méně oblíbeným úsekům dovolené na Bali a proto je dobré být na ni dopředu připraven. Po východu z terminálu se na vás vrhnou taxikáři nabízející odvoz za většinou přemrštěné ceny - odmítněte je. Doporučujeme využít oficiální taxislužby Blue Bird s taxametrem, případně aplikaci UBER. Vždy si předem ověřte cenu.

Vízum

Bezplatné vízum do 30 dnů pobytu obdržíte přímo na letišti a není třeba jej zařizovat předem.

Tipař

Tipař


Komentáře

Buďte první, kdo článek okomentuje.

Komentáře mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé

Přihlaste se nebo si vytvořte profil ve formuláři níže. Stačí napsat Váš komentář a zadat e-mailovou adresu pod kterou se chcete registrovat. Následně Vám pošleme na e-mail potvrzovací odkaz, kterým registraci dokončíte a vložený komentář se zveřejní.
    Odesláním formuláře jsem srozuměn(a) s informacemi o zpracování osobních údajů