Bali od 8 144 Kč
Zobrazit zájezdy

Na Bali z Vídně s odlety do června od 13 577 Kč

Vídeň (Vídeň)
Zpáteční letenka
Bali (Bali Denpasar)
za 13 577 Kč
aerolinky EVA Air
termín odlety nejpozději do konce června 2018 s maximální délkou pobytu 3 měsíce
přestupy bez přestupů
Zobrazit nabídku
Upraveno
Na Bali z Vídně s odlety do června od 13 577 Kč

Bali je destinací, která mezi cestovateli stále patří k nejoblíbenějším exotickým cílům. Zejména ti z Moravy pak jistě ocení zpáteční letenky z Vídně od 13 577 Kč s odlety do konce června. Letenky jen s jedním přestupem pak vyjdou jen o pár stokorun dráž viz přiložený printscreen.

Ostrov Bali není třeba dlouze představovat. Indonéská perla se svou specifickou kulturou, krásnými plážemi i pralesy nebo širokým množstvím atrakcí patří po právu k TOP destinacím jak mezi baťůžkáři, tak mezi náročnějšími cestovateli.

Zavazadla

V ceně letenky je odbavené zavazadlo o maximální hmotnosti 30 kg a 2 kusy přiručních zavazadel: 1 ks do 7 kg (56cm x 36cm x 23cm) a 1 ks do 2 kg (40cm x 30cm x 10cm).

Cesta z letiště

Cesta z letiště bude určitě patřit k těm méně oblíbeným úsekům dovolené na Bali a proto je dobré být na ni dopředu připraven. Po východu z terminálu se na vás vrhnou taxikáři nabízející odvoz za většinou přemrštěné ceny - odmítněte je. Doporučujeme využít oficiální taxislužby Blue Bird s taxametrem, případně aplikaci UBER. Vždy si předem ověřte cenu.

Vízum

Bezplatné vízum do 30 dnů pobytu obdržíte přímo na letišti a není třeba jej zařizovat předem.

Tipař

Tipař


Hlídací papoušek

Ohlídejte si nové akční nabídky

Stačí pár vteřin a žádné tipy vám neuniknou.


Komentáře

Buďte první, kdo článek okomentuje.

Komentáře mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé

Přihlaste se nebo si vytvořte profil ve formuláři níže. Stačí napsat Váš komentář a zadat e-mailovou adresu pod kterou se chcete registrovat. Následně Vám pošleme na e-mail potvrzovací odkaz, kterým registraci dokončíte a vložený komentář se zveřejní.
    Odesláním formuláře jsem srozuměn(a) s informacemi o zpracování osobních údajů