USA od 30 999 Kč
Zobrazit zájezdy

Na jaře do Kalifornie za 6 510 Kč/zpáteční letenka!

Vídeň (Vídeň)
Zpáteční letenka
Los Angeles (Los Angeles)
za 6 510 Kč
aerolinky Finnair
termín 7. 5. – 24. 5. 2019
přestupy s 1 přestupem
Zobrazit nabídku
Upraveno
Na jaře do Kalifornie za 6 510 Kč/zpáteční letenka!

Skvělá cena za zpáteční letenky z Vídně do Los Angeles v Kalifornii s přestupem v Helsinkách. Využijte této nabídky za pouhých 6 510 Kč v období 7. 5. – 24. 5. 2019! 

Kalifornie je stát ležící na západním pobřeží Severní Ameriky s relativně vysokými průměrnými teplotami po celý rok. Samotné Los Angeles nabízí mnoho světoznámých míst – nápis Hollywood na kopci Mount Lee, filmová studia Universal nebo se můžete projít po hollywoodském chodníku slávy.

Tato země oplývá také úžasnou přírodou a mnoha národními parky. Za návštěvu rozhodně stojí například národní park Sequoia, ve kterém, jak již název napovídá, rostou obrovské sekvoje dorůstající do výšky desítek metrů (největší sekvoj a zároveň největší volně rostoucí strom na světě nese název General Sherman). Dalším všemi dobře známým parkem je Yosemitský národní park, který je považován za nejkrásnější v Americe.

Co je potřeba zařídit před cestou do USA, čím platit nebo na co si dát pozor, můžete nalézt například v průvodci po USA.

Ondr4

Ondr4


Komentáře

Buďte první, kdo článek okomentuje.

Komentáře mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé

Přihlaste se nebo si vytvořte profil ve formuláři níže. Stačí napsat Váš komentář a zadat e-mailovou adresu pod kterou se chcete registrovat. Následně Vám pošleme na e-mail potvrzovací odkaz, kterým registraci dokončíte a vložený komentář se zveřejní.
    Odesláním formuláře jsem srozuměn(a) s informacemi o zpracování osobních údajů