Hammamet od 8 290 Kč
Zobrazit zájezdy

Tunisko: Hammamet z Prahy v červnu na 10 dní/ 9 nocí s all inclusive za 9 690 Kč!

Hammamet (Nesrine 4*)
za 9 690 Kč
prodejce Invia.cz
termín 9. 6. - 18. 6. 2021
doprava Letecky z Prahy
strava s all inclusive
typ zájezdu zájezdy za exotikou
Zobrazit nabídku
Tunisko: Hammamet z Prahy v červnu na 10 dní/ 9 nocí s all inclusive za 9 690 Kč!

Hotel Nesrine se nachází ve městě Hammamet. Písčitá pláž se nachází cca 350 m od hotelu. V tomto termínu se zde teploty vzduchu pohybují kolem 26 °C a teploty vody kolem 22 °C. Měna - tuniský dinár. Časový posun - 1 hodina. Dovolená je vhodná pro všechny věkové kategorie.

Vybavení hotelu: vstupní hala s recepcí, restaurace, bar, směnárna, trezor, obchůdek, Wi-Fi, venkovní bazén a bazén pro děti, fitness, diskotéka, denní a večerní animační programy.

Vybavení pokoje: klimatizace, koupelna, WC, telefon, TV, většina pokojů má balkon.

Hammamet, původně menší město se starobylou atmosférou. Nyní je nejen v létě rušným letoviskem. Turisty sem láka tyrkysové moře, historické památky, vůně orientu a široký výběr zábavy.

Tipy na výlety: posvátné město Kairouan, vesnička Sidi Bou Said, Medína, muzeum Bardo, hradby starého města, ribat - opevněný klášter, který vznikl dříve než samotné město, Patriciův dům, rybí trhy či katakomby, pevnost Borj el-Kebir, maják na mys Africa, Hřbitov námořníků, Monastir.

MarketaV

MarketaV


Komentáře

Buďte první, kdo článek okomentuje.

Komentáře mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé

Přihlaste se nebo si vytvořte profil ve formuláři níže. Stačí napsat Váš komentář a zadat e-mailovou adresu pod kterou se chcete registrovat. Následně Vám pošleme na e-mail potvrzovací odkaz, kterým registraci dokončíte a vložený komentář se zveřejní.
    Odesláním formuláře jsem srozuměn(a) s informacemi o zpracování osobních údajů