Hammamet od 9 989 Kč
Zobrazit zájezdy

Tunisko z Prahy na 8 dní s All inclusive za 8 690 Kč!

Hammamet (Hotel Samira Club & Aquapark 3*)
za 8 690 Kč
prodejce Invia.cz
termín 22. 5. - 29. 5. 2019
doprava Letecky z Prahy
strava s all inclusive
typ zájezdu pobytové zájezdy
Zobrazit nabídku
Tunisko z Prahy na 8 dní s All inclusive za 8 690 Kč!

Hotel Samira Club & Aquapark se nachází ve městě Sousse. Písčitá pláž se nachází přímo u hotelu. V tomto termínu se zde teploty vzduchu pohybují kolem 26 °C a teploty vody kolem 21 °C. Měna - tuniský dinár. Časový posun - 1 hodina. Dovolená je vhodná pro všechny věkové kategorie.

Vybavení hotelu: vstupní hala s recepcí, restaurace, bar, směnárna, trezor (za poplatek), TV místnost, terasa s výhledem na moře, obchůdek, Wi-Fi u recepce zdarma, venkovní bazén, slunečníky a lehátka u bazénu i na pláži zdarma, aquapark, diskotéka, denní a večerní animační programy.

Vybavení pokoje: klimatizace, koupelna, WC, telefon, TV, většina pokojů má balkon.

Tipy na výlety: hradby starého města, ribat - opevněný klášter, který vznikl dříve než samotné město, Patriciův dům, rybí trhy či katakomby, pevnost Borj el-Kebir, maják na mys Africa, Hřbitov námořníků, Monastir.


MarketaV

MarketaV


Komentáře

Buďte první, kdo článek okomentuje.

Komentáře mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé

Přihlaste se nebo si vytvořte profil ve formuláři níže. Stačí napsat Váš komentář a zadat e-mailovou adresu pod kterou se chcete registrovat. Následně Vám pošleme na e-mail potvrzovací odkaz, kterým registraci dokončíte a vložený komentář se zveřejní.
    Odesláním formuláře jsem srozuměn(a) s informacemi o zpracování osobních údajů