Švýcarsko od 1 399 Kč
Zobrazit zájezdy

Švýcarsko dnes pro Čechy otevřelo hranice

Švýcarsko dnes pro Čechy otevřelo hranice

Za zážitky i odpočinkem je od dnešního dne opět možné cestovat do Švýcarska. Negativní test ani karanténa není vyžadována při příjezdu do Švýcarska ani při návratu zpět do České republiky. Po celé zemi se navíc více než 900 organizací, jako jsou hotely, restaurace, lanovky a veřejní dopravci, zavázalo zajistit návštěvníkům příjemnou a bezpečnou dovolenou v rámci konceptu Clean and Safe. Cílem tohoto označení, které na sobě jednotlivá zařízení mají, je pomoci obnovit důvěru turistů ve Švýcarsko jako v bezpečný cíl pro jejich cesty. 

Ve Švýcarsku jsou nyní povolené veřejné akce do 300 osob – veškeré volnočasové a turistické aktivity (např. kina, divadla, bazény, ZOO, kempy a skupinové výlety). V restauracích již není omezen počet lidí u stolu, je ovšem nutné dodržovat sociální odstup. Roušky jsou v hromadné dopravě doporučené, ale ne povinné.

Komentáře

Buďte první, kdo článek okomentuje.

Komentáře mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé

Přihlaste se nebo si vytvořte profil ve formuláři níže. Stačí napsat Váš komentář a zadat e-mailovou adresu pod kterou se chcete registrovat. Následně Vám pošleme na e-mail potvrzovací odkaz, kterým registraci dokončíte a vložený komentář se zveřejní.
    Odesláním formuláře jsem srozuměn(a) s informacemi o zpracování osobních údajů

    Přečtěte si další informace

    V průvodci neleznete užitečné informace o zemích, které pravidelně aktualizujeme

    Zobrazit všechny průvodce