Švýcarsko od 1 900 Kč
Zobrazit zájezdy

Švýcarsko otevřelo další lyžařské areály

Švýcarsko otevřelo další lyžařské areály

Dobrá zpráva pro milovníky lyžování a snowboardingu - Švýcarsko 30. 12. otevřelo další lyžařské areály v kantonech Appenzell Ausserhoden, Appenzell Innerhoden, Glarus, Nidwalden, Obwalden a Uri. Podle aktuálních informací jsou také otevřené sjezdovky v kantonech Bern, Fribourg, Graubünden, Tessin, Waadt, Wallis a Zug. Samostatné restaurace zůstávají uzavřené, hotelové jsou však otevřené... Aktuální stav můžete sledovat na webu myswitzerland.com.

Od 14. 12. 2020 není Česká republika na seznamu rizikových zemí, proto není nutné absolvovat karanténu ani předložit negativní PCR test. To se může ovšem změnit, od 11. 1. 2021 bude pravděpodobně Švýcarsko seznam aktualizovat a vzhledem k aktuálnímu vývoji v ČR je možné, že Švýcarsko opět restrikce zavede. Pravidla pro jednotlivé kantony můžete sledovat přímo na webu mzv.cz.

Komentáře

Amy
stálá členka
Amy
před 3 lety
Amy
před 3 lety

Super zpráva.

Komentáře mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé

Přihlaste se nebo si vytvořte profil ve formuláři níže. Stačí napsat Váš komentář a zadat e-mailovou adresu pod kterou se chcete registrovat. Následně Vám pošleme na e-mail potvrzovací odkaz, kterým registraci dokončíte a vložený komentář se zveřejní.
    Odesláním formuláře jsem srozuměn(a) s informacemi o zpracování osobních údajů

    Přečtěte si další informace

    V průvodci neleznete užitečné informace o zemích, které pravidelně aktualizujeme

    Zobrazit všechny průvodce