Jamajka od 35 609 Kč
Zobrazit zájezdy

Jamajka vízum: Potřebujete ho?

Jamajka vízum: Potřebujete ho?

Vybrali jste si Jamajku jako dovolenkovou destinaci? Máme pro vás aktuální informace o cestovních dokladech a povíme vám, zda potřebujete vízum nebo ne.

Cestovní doklady na Jamajku

Díky osvobození z vízové povinnosti vám k cestě na Jamajku bude stačit cestovní pas. Podmínkou je, že v zemi setrváte nejdéle 30 dnů.

Cestovní pas

Pokud se chcete zdržet maximálně na měsíc a cílem vaší cesty je dovolená, kulturní výměna nebo obchodní cesta, bude vám bohatě stačit pas na Jamajku. Určitě si ale ohlídejte platnost pasu. Ten by vám měl platit alespoň 6 měsíců ode dne vstupu do země.

Vízum

Občané ČR vízum na Jamajku za účelem turismu nepotřebují. Pokud byste však chtěli na Jamajce zůstat delší dobu nebo do země jedete za jiným účelem, kontaktujte Jamajskou ambasádu v Berlíně, kde vám poradí další kroky.

Další dokumenty

Kromě cestovního pasu si k cestě na Jamajku připravte také zpáteční letenku a přesnou adresu svého ubytování. Vše je potřeba předložit pracovníkům na letištní kontrole.

Cestovní doklady pro děti

Letíte na Jamajku i s dětmi? Pak jim nezapomeňte zajistit vlastní cestovní pas. Vše o cestování s dětmi se dozvíte v samostatném článku.

Související diskuze

Přidat příspěvek Přidat novou diskuzi

Prozatím nikdo nezaložil diskuzi na toto téma. Buďte první.


Přečtěte si další informace

V průvodci neleznete užitečné informace o zemích, které pravidelně aktualizujeme

Zobrazit všechny průvodce