Příspěvky v diskuzích uživatele Alex_B

Příspěvky v diskuzích uživatele Alex_B

Tranzit přes Maďarsko je možný?

Ano je. Jen vám dají na auto nálepku ONLY FOR TRANSIT
(před 3 lety)
Země
anonym

Letošní dovolená Turecko a koronavirus

Zdravíčko, máte někdo informace jak to vypadá s dovolenou v Turecku? Co koronavirus a jestli už se třeba prodávají zájezdy?
(před 3 lety)
Země
Mráček

Trajekt Gdaňsk - Stockholm

Pokud vím, tak přímo do Stockholmu to z Gdaňsku nejezdí. Musíte do Nynanshamnu a odtud pak už autem je to asi 60 km do Stockholmu. Jezdí to společnost Polferries - www.directferries.cz/?dfpid…, kajuta jde zaškrtnout hned při objednávce lístku, najíst se tam taky dá. Je to fakt velkej trajekt S jak moc velkým předstihem to neporadím, kupoval jsem to asi 2 měsíce dopředu a bylo to v pohodě
(před 3 lety)
Vodní
Alex_B

storno letenky China southern airlines

@CRVN ~ To by asi chtělo řešit konkrétně s leteckou společností. China Southern Airlines nabízí bezplatné storno či změnu letenek při letu do Wu-chanu, Quatar Airways při letech do Pekingu, Gungzhou, Hangzhou, Šanghaje a Chongging. Můžou vám taky nabídnout změnu termínu letu.
(před 3 lety)
Aerolinky
Halina

Polsko památky a zajímavosti - jaké výlety doporučíte?

@Mirinka ~ Rozhodně Gdyně, Gdaňsk, Sopoty. Moc hezké pláže, zoo, památky vojenské, historické budovy. V Gdyni vojenská loď Blyskawica, mořské muzeum. Neďaleko již zmíněný Hel s fokariem/záchranná stanice tuleňů s komentovaný krmením a ukázkou cvičení. Gdaňsk má hrozně zajímavé staré město s trhy, lze si zaplatit výlet pirátskou lodí. V Gdyni je úžasný park Polanka Redlowka. Pak ještě Sea Park Sarbsk.
(před 3 lety)
Země
Mikey

Kam za sněhem na běžky? AKTUÁLNĚ

@Alena123 ~ Čauky Aleno, co zkusit Jizerskou magistrálu.. dojezd z prahy hodinka a půl. Dojet do Bedřichova. Byl jsem dnes - při tom množství sněhu nádhera. Mraz pomahá, bylo to pevné. Sluníčko, azuro..
(před 3 lety)
Země
Adriana

Kapverdy - praktické rady na cestu

Máte někdo zkušenost s pravými Kapverdami (Santiago, Fogo, Brava, Santo Antão, São Nicolau)?
(před 3 lety)
Země
MartinMT

Se psem do Bulharska

@Adriana ~ Já mam zkušenost ze Slunečního pobřeží, že tam pejsci můžou.
(před 3 lety)
Země
Byrds

Počasí únor v Marsa Alam

Byli jsme v Marsa Alam před třemi lety v půlce února a bylo vedro. Pár lidí nás od toho odrazovalo, ale přesto jsme jeli..řikali jsme si, že na opalovačku to bude vždy a kdyžtak to provýletíme. Ale vzduch měl určitě kolem 30 a moře bylo sice chladnější, ale na okoupání a šnorchlování úplně stačilo.
(před 3 lety)
Země
Alena123

Kam do Albánie

@Vandule ~ Líbilo se vám to? Na databázi knih to má jen 60 %...to nic moc? tak zda má cenu to začínat číst?
(před 3 lety)
Země