Hammamet od 9 990 Kč
Zobrazit zájezdy

Tunisko: Hammamet z Vídně v září na 11 dní/ 10 nocí s All inclusive za 12 949 Kč!

Hammamet (Nesrine 4*)
za 12 949 Kč
prodejce Invia.cz
termín 20. 9. - 30. 9. 2020
doprava Letecky z Vídně
strava s all inclusive
typ zájezdu zájezdy za exotikou
Zobrazit nabídku
Tunisko: Hammamet z Vídně v září na 11 dní/ 10 nocí s All inclusive za 12 949 Kč!

Hotel Nesrine se nachází ve městě Hammamet. Písčitá pláž se nachází cca 350 m od hotelu. V tomto termínu se zde teploty vzduchu pohybují kolem 30 °C a teploty vody kolem 26 °C. Měna - tuniský dinár. Časový posun - 1 hodina. Dovolená je vhodná pro všechny věkové kategorie.

Vybavení hotelu: vstupní hala s recepcí, restaurace, bar, směnárna, trezor, obchůdek, Wi-Fi, venkovní bazén a bazén pro děti, fitness, diskotéka, denní a večerní animační programy.

Vybavení pokoje: klimatizace, koupelna, WC, telefon, TV, většina pokojů má balkon.

Hammamet, původně menší město se starobylou atmosférou. Nyní je nejen v létě rušným letoviskem. Turisty sem láka tyrkysové moře, historické památky, vůně orientu a široký výběr zábavy. Nyní do Tuniska nepotřebujete ani negativní test na covid-19.

Tipy na výlety: posvátné město Kairouan, vesnička Sidi Bou Said, Medína, muzeum Bardo, hradby starého města, ribat - opevněný klášter, který vznikl dříve než samotné město, Patriciův dům, rybí trhy či katakomby, pevnost Borj el-Kebir, maják na mys Africa, Hřbitov námořníků, Monastir.

Do Vídně je možné se dopravit autobusy Flixbus za příznivé ceny. Například jízdenku z Prahy seženete již za 299 Kč a z Brna za 199 Kč. Dále je také dobré spojení autobusy Regiojet za příjemné ceny.

MarketaV

MarketaV


Hlídací papoušek

Ohlídejte si nové akční nabídky

Stačí pár vteřin a žádné tipy vám neuniknou.


Komentáře

Buďte první, kdo článek okomentuje.

Komentáře mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé

Přihlaste se nebo si vytvořte profil ve formuláři níže. Stačí napsat Váš komentář a zadat e-mailovou adresu pod kterou se chcete registrovat. Následně Vám pošleme na e-mail potvrzovací odkaz, kterým registraci dokončíte a vložený komentář se zveřejní.
    Odesláním formuláře jsem srozuměn(a) s informacemi o zpracování osobních údajů