Hammamet od 1 301 Kč
Zobrazit zájezdy

Tunisko: Hammamet z Vídně v září na 11 dní/ 10 nocí s All inclusive za 12 949 Kč!

Hammamet (Nesrine 4*)
za 12 949 Kč
prodejce Invia.cz
termín 20. 9. - 30. 9. 2020
doprava Letecky z Vídně
strava s all inclusive
typ zájezdu zájezdy za exotikou
Zobrazit nabídku
Tunisko: Hammamet z Vídně v září na 11 dní/ 10 nocí s All inclusive za 12 949 Kč!

Hotel Nesrine se nachází ve městě Hammamet. Písčitá pláž se nachází cca 350 m od hotelu. V tomto termínu se zde teploty vzduchu pohybují kolem 30 °C a teploty vody kolem 26 °C. Měna - tuniský dinár. Časový posun - 1 hodina. Dovolená je vhodná pro všechny věkové kategorie.

Vybavení hotelu: vstupní hala s recepcí, restaurace, bar, směnárna, trezor, obchůdek, Wi-Fi, venkovní bazén a bazén pro děti, fitness, diskotéka, denní a večerní animační programy.

Vybavení pokoje: klimatizace, koupelna, WC, telefon, TV, většina pokojů má balkon.

Hammamet, původně menší město se starobylou atmosférou. Nyní je nejen v létě rušným letoviskem. Turisty sem láka tyrkysové moře, historické památky, vůně orientu a široký výběr zábavy. Nyní do Tuniska nepotřebujete ani negativní test na covid-19.

Tipy na výlety: posvátné město Kairouan, vesnička Sidi Bou Said, Medína, muzeum Bardo, hradby starého města, ribat - opevněný klášter, který vznikl dříve než samotné město, Patriciův dům, rybí trhy či katakomby, pevnost Borj el-Kebir, maják na mys Africa, Hřbitov námořníků, Monastir.

Do Vídně je možné se dopravit autobusy Flixbus za příznivé ceny. Například jízdenku z Prahy seženete již za 299 Kč a z Brna za 199 Kč. Dále je také dobré spojení autobusy Regiojet za příjemné ceny.

MarketaV

MarketaV


Komentáře

Buďte první, kdo článek okomentuje.

Komentáře mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé

Přihlaste se nebo si vytvořte profil ve formuláři níže. Stačí napsat Váš komentář a zadat e-mailovou adresu pod kterou se chcete registrovat. Následně Vám pošleme na e-mail potvrzovací odkaz, kterým registraci dokončíte a vložený komentář se zveřejní.
    Odesláním formuláře jsem srozuměn(a) s informacemi o zpracování osobních údajů