10 inspirativních českých cestovatelských instagram profilů

10 inspirativních českých cestovatelských instagram profilů

Používáte Instagram? Dnes tato sociální sít dohání popularitu Facebooku a hodně mladých lidí na ní tráví spoustu času. Jsou tu i cestovatelé, kteří inspirují své fanoušky fotkami z cest. V Cestolinu jsme dali dohromady 10 českých instagramových profilů, které stojí za to sledovat.

1. dreamingandwandering

Ten, kdo má rád hory, zimu a nedotčenou přírodu, si určitě zamiluje fotky Martiny Gebarovské. Martina totiž cestuje hlavně po severských zemích. Pokochejte se fotkami polární záře a hor.

2. chefkamu

Nejvíc cestují přece ti, kteří milují jídlo a chtějí poznat všechny chutě světa. Mezi ně patří i Kamu, která má svou vlastní kuchařku a cestuje po exotických zemích. Z jejího barevného instagramu se vám zamotá hlava!

3. restlesschildcz

Petra je veselá holka, která miluje dobrodružství. Její cesty můžete sledovat i na jejím youtube kanále. Petra vám poradí hlavně s lowcost cestováním a najdete u ní i skvělé tipy na zajímavá místa v ČR.

4. _weef_

Weef miluje zážitky, a proto hodně cestuje. Její heslo je #minveciviczazitku. Příběh Veroniky můžete sledovat na i na jejím youtube kanále.

5. czech_vibes

Czech vibes tvoří parádní a možná tak trochu tajemné fotky přírody v ČR i v zahraničí. Kdo se tedy radši kochá přírodou obecně a nejde mu o konkrétní profláknutá místa, přijde si na své.

6. lukaskorynta

Lukáš je především svatební fotograf a aktuálně žije v USA v Portlandu. Jeho instagram je plný krásných fotek zamilovaných párů a přírody. Sledovačka pro všechny romantické duše je jasná.

7. andy.fitfab

Andy je bloggerka, která miluje cestování, jógu a jídlo. Momentálně žije na Islandu a její instagram je nyní plný krásných fotek přírody a polární záře. Jeden z dalších článků věnujeme rozhovoru právě s ní.

8. matescho

Matěj tvoří úžasné momentky v přírodě i portréty. Každá jeho fotka je opravdu kouzelná! Matescho vás velmi jednoduše navnadí k cestování, ať už u nás, nebo za hranicemi.

9. hynecheck

Hynek je skvělý fotograf, rád cestuje, věnuje se marketingu a taky píše blog. Rád zachycuje přírodu, hory a zvířata. Těžko u něj budete hledat fotky z pláže.

10. anie_songe

Anie jednoho dne se svým přítelem sbalili kufry a odletěli na Bali, kde pracovali a žili. Dnes cestují ve své obytné dodávce společně s jejich husky po Španělsku.

Komentáře

Buďte první, kdo článek okomentuje.

Komentáře mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé

Přihlaste se nebo si vytvořte profil ve formuláři níže. Stačí napsat Váš komentář a zadat e-mailovou adresu pod kterou se chcete registrovat. Následně Vám pošleme na e-mail potvrzovací odkaz, kterým registraci dokončíte a vložený komentář se zveřejní.
    Odesláním formuláře jsem srozuměn(a) s informacemi o zpracování osobních údajů