Cestolino.cz Magazín 10 inspirativních českých cestovatelských instagram profilů

10 inspirativních českých cestovatelských instagram profilů

10 inspirativních českých cestovatelských instagram profilů
25. dubna 2018

Používáte Instagram? Dnes tato sociální sít dohání popularitu Facebooku a hodně mladých lidí na ní tráví spoustu času. Jsou tu i cestovatelé, kteří inspirují své fanoušky fotkami z cest. V Cestolinu jsme dali dohromady 10 českých instagramových profilů, které stojí za to sledovat.

1. dreamingandwandering

Ten, kdo má rád hory, zimu a nedotčenou přírodu, si určitě zamiluje fotky Martiny Gebarovské. Martina totiž cestuje hlavně po severských zemích. Pokochejte se fotkami polární záře a hor.

2. chefkamu

Nejvíc cestují přece ti, kteří milují jídlo a chtějí poznat všechny chutě světa. Mezi ně patří i Kamu, která má svou vlastní kuchařku a cestuje po exotických zemích. Z jejího barevného instagramu se vám zamotá hlava!

3. restlesschildcz

Petra je veselá holka, která miluje dobrodružství. Její cesty můžete sledovat i na jejím youtube kanále. Petra vám poradí hlavně s lowcost cestováním a najdete u ní i skvělé tipy na zajímavá místa v ČR.

4. _weef_

Weef miluje zážitky, a proto hodně cestuje. Její heslo je #minveciviczazitku. Příběh Veroniky můžete sledovat na i na jejím youtube kanále.

5. czech_vibes

Czech vibes tvoří parádní a možná tak trochu tajemné fotky přírody v ČR i v zahraničí. Kdo se tedy radši kochá přírodou obecně a nejde mu o konkrétní profláknutá místa, přijde si na své.

6. lukaskorynta

Lukáš je především svatební fotograf a aktuálně žije v USA v Portlandu. Jeho instagram je plný krásných fotek zamilovaných párů a přírody. Sledovačka pro všechny romantické duše je jasná.

7. andy.fitfab

Andy je bloggerka, která miluje cestování, jógu a jídlo. Momentálně žije na Islandu a její instagram je nyní plný krásných fotek přírody a polární záře. Jeden z dalších článků věnujeme rozhovoru právě s ní.

8. matescho

Matěj tvoří úžasné momentky v přírodě i portréty. Každá jeho fotka je opravdu kouzelná! Matescho vás velmi jednoduše navnadí k cestování, ať už u nás, nebo za hranicemi.

9. hynecheck

Hynek je skvělý fotograf, rád cestuje, věnuje se marketingu a taky píše blog. Rád zachycuje přírodu, hory a zvířata. Těžko u něj budete hledat fotky z pláže.

10. anie_songe

Anie jednoho dne se svým přítelem sbalili kufry a odletěli na Bali, kde pracovali a žili. Dnes cestují ve své obytné dodávce společně s jejich husky po Španělsku.