Jaké kérky a tetování letos frčí? Podívejte se na fotografie těch s cestovatelskými motivy

Jaké kérky a tetování letos frčí? Podívejte se na fotografie těch s cestovatelskými motivy

Každý, kdo se vydává za dobrodružstvím na cesty, chce absorbovat co nejvíce zážitků. Na památku si pak lidé shromažďují cestovní pasy, mince, magnety na ledničky a fotografie ze svých cest. Někteří se však rozhodnou pro mnohem trvalejší upomínku, která má za úkol připomínat svému majiteli některou z událostí, která se mu stala či konkrétní životní období, a tou je tetování.

Samotné tetování může mít pro svého majitele několik významů, ať už se jedná o rituální význam, který je spojený se silným životním zážitkem, nebo symbolický význam, kdy symboly vyjadřují něco, s čím se nositel ztotožňuje. Jedno je však jisté, tetování vždy přitahovalo a přitahuje pozornost širokého okolí a je součástí určité image člověka.

Od nenápadných symbolů souvisejících s cestováním až po přesné souřadnice místa, které se navždy dotklo vaší duše. I takové mohou být oblíbené vzory tetování a nezáleží na tom, zda se bude jednat o velké či malé tetování, každý si může vybrat dle libosti. Projděte si galerii nejzajímavějších tetování od lidí, kteří milují cestování stejně jako vy, a inspirujte se. Možná i vy zatoužíte po malém znaménku, které bude navždy připomínat ten nezapomenutelný pocit, který se dotkl vašeho srdce při vašich cestách.

New York ❤ Thank you 😀inness @innesswu

Příspěvek sdílený JAY Shin (@jayshintattoo), Čen 24, 2017 v 7:47 PDT

Komentáře

Gustawka
nová členka
Gustawka
před 4 lety
Gustawka
před 4 lety

sama tetování nemám ale velice mě nadchly, velká inspirace

AbrakaDabra
stálý člen
AbrakaDabra
před 4 lety
AbrakaDabra
před 4 lety

Mám tetování na ruce, sice ne cestovatelské, ale tyhle vypadají taky super

Komentáře mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé

Přihlaste se nebo si vytvořte profil ve formuláři níže. Stačí napsat Váš komentář a zadat e-mailovou adresu pod kterou se chcete registrovat. Následně Vám pošleme na e-mail potvrzovací odkaz, kterým registraci dokončíte a vložený komentář se zveřejní.
    Odesláním formuláře jsem srozuměn(a) s informacemi o zpracování osobních údajů