Tohle je Herbee, ježek, který cestuje a má lepší život než vy

Tohle je Herbee, ježek, který cestuje a má lepší život než vy

Roztomilá kulička štěstí, přesně tak vypadá ježek jménem Herbee, který žije se svou majitelkou v sousedním Německu a možná tomu nebudete věřit, ale má svůj vlastní Instagram, kde ho v současné době sleduje více než 1 700 000 lidí. Ježek tak své majitelce jen za jediný příspěvek vydělá až 90 000 Kč.

Herbee nosí ponožky, brýle, čepičky a na všech fotkách vypadá, že se doslova usmívá. Často je focen v roztomilých pózách na mnoha místech po celém světě. S počtem fanoušků, kteří ho sledují, se řadí mezi tzv. „petfluencery“ – domácí mazlíčky, kteří mají na Instagramu alespoň 100 000 fanoušků a vydělávají svým majitelům peníze prostřednictvím online reklamy.

Může se to zdát jednoduché, ale samotná majitelka Talitha Girnus říká, že focení se věnuje nanejvýš jednou týdně, jelikož se jedná o zdlouhavý proces. Například jen nasadit mu ponožky na jeho nožičky obnáší až dvacetiminutové drbání bříška, po kterém následuje odměna v podobě jednoho červa.

Původně byl instagramový účet založen s ježkem jménem Mr. Pokee. Německá dívka koupila domestikovaného ježka původem z Afriky jako domácího mazlíčka od německého chovatele, když mu bylo osm týdnů. Od těchto chvil se z nich stali nerozluční přátelé. Díky tomu se pan Pokee stal součástí každého cestovatelského dobrodružství, které Talitha podnikla. Právě z cest pochází nejvíce fotek, které můžete na jeho Instagramu vidět.

Bohužel Pokee před nedávnem zemřel. Jeho majitelka se rozhodla, že už si žádného dalšího ježka pořizovat nebude, osud tomu však chtěl jinak a na jeho místo tak nastoupil právě Herbee, který pokračuje v tom, co dělal Pokee – svým úsměvem rozdává lidem radost. 

Talitha totiž zastává myšlenku, že je dobré neztrácet víru a vždy následovat své srdce i v dnešní době, kdy na nás z většiny médií, ať už v televizi nebo na internetu, vyskakují spíše negativní zprávy.

Komentáře

Cestovatel_Traveler
stálý člen
Cestovatel_Traveler
před 5 lety
Cestovatel_Traveler
před 5 lety

Ten je roztomilej

Komentáře mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé

Přihlaste se nebo si vytvořte profil ve formuláři níže. Stačí napsat Váš komentář a zadat e-mailovou adresu pod kterou se chcete registrovat. Následně Vám pošleme na e-mail potvrzovací odkaz, kterým registraci dokončíte a vložený komentář se zveřejní.
    Odesláním formuláře jsem srozuměn(a) s informacemi o zpracování osobních údajů