Užijte si dlouhé volno na červencové svátky

Užijte si dlouhé volno na červencové svátky

Na začátku července nás čekají hned dva volné dny navíc – svátky Den slovanských věrozvěstů Cyrila a Metoděje a Upálení mistra Jana Husa. Letos nám vyjdou na středu a čtvrtek. Nabízejí tak ideální možnost přibrat si jenom tři dny dovolené a užít si hned celý týden volna.

Udělejte si týden dovolené

Pro mnohé zaměstnané lidi je letní dovolená docela oříškem. Standardních 20 dní dovolené je poměrně málo, když počítáme, že si občas musíte vzít den či dva dovolené, když si potřebujete něco vyřídit. Spousta lidí pak složitě uvažuje, jak si co nejvíce dní dovolené ušetřit. Popadne kalendář, studuje ho a červeně zbarvená data 5. a 6. července na ně působí doslova blahodárně. Dovolená 2017 začíná mít konkrétní obrysy. „Když si vezmu ještě pondělí, úterý a pátek, budu mít celý týden,“ rozjasní se jim tvář. A hned začnou plánovat, kam na dovolenou. Takže nezapomeňte ani vy, že 5. a 6.7. je volno a stojí zato si ho protáhnout na celý týden! Podívejte se proto na dovolenou a vybírejte.

Komentáře

Buďte první, kdo článek okomentuje.

Komentáře mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé

Přihlaste se nebo si vytvořte profil ve formuláři níže. Stačí napsat Váš komentář a zadat e-mailovou adresu pod kterou se chcete registrovat. Následně Vám pošleme na e-mail potvrzovací odkaz, kterým registraci dokončíte a vložený komentář se zveřejní.
    Odesláním formuláře jsem srozuměn(a) s informacemi o zpracování osobních údajů