Vychutnejte si květnové prodloužené víkendy na cestách

Vychutnejte si květnové prodloužené víkendy na cestách

Nejspíše jste už nahlédli do kalendáře na příští týdny a zajásali. V prvním a druhém květnovém týdnu na vás vykoukly hned dva svátky, a to 1. a 8.5. Vycházejí letos krásně na pondělí a nabízejí tak možnost prodloužit si víkend. Je škoda trávit ho doma. Můžete se vydat kamkoli vás srdce potáhne.

Poznávání měst na míru

Prodloužené víkendy jsou skvělou příležitostí vyrazit ven na oblíbené eurovíkendy spojené s poznáváním evropských velkoměst, například Paříže, Říma nebo třeba Londýna. Užijete si poznávání památek i relaxace v příjemných hotýlcích a v místních hospůdkách dostanete šanci ochutnat i speciality typické pro danou zemi. Stále častěji se organizátoři eurovíkendů snaží vytvořit účastníkům program doslova na míru, aby je návštěva města opravdu bavila. Můžete si tak být jisti, že se nudit určitě nebudete.

Načerpejte energii na wellness pobytu

Možná jste tak utahaní, že raději než courání po městě dáte přednost odpočinku. V takovém případě pro vás máme welness pobyty. V posledním letech získávají stále větší oblibu hlavně u žen. Vždyť není nic krásnějšího, než se věnovat sama sobě, odpočívat ve vířivce nebo bublinkové koupeli či nechat hladit tělo na masáži. Energii, kterou načerpáte, budete moci rozdávat i ostatním.

Zajeďte si na lyže i k moři

Pokud vás mrzí, že budete muset odložit lyže, pak vězte, že letos o sobě dává zima vědět hodně dlouho. Možná si tedy v některém letovisku budete moci zalyžovat i o dvou květnových víkendech – třeba o ledovcích v Alpách to platí stoprocentně.

Nejspíš se ale mezi vámi najdou i tací, kteří už se nemohou dočkat, až si obléknou plavky a vrhnou se do moře. I pro vás máme dobrou zprávu. V květnu už začíná sezóna přímořských letovisek. Pravda, budete muset zajet dost na jih, aby vám bylo opravdu teplo. Vydejte se třeba do Turecka, Egypta, kde se vám určitě podaří smočit v moři minimálně nohy.

Komentáře

Buďte první, kdo článek okomentuje.

Komentáře mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé

Přihlaste se nebo si vytvořte profil ve formuláři níže. Stačí napsat Váš komentář a zadat e-mailovou adresu pod kterou se chcete registrovat. Následně Vám pošleme na e-mail potvrzovací odkaz, kterým registraci dokončíte a vložený komentář se zveřejní.
    Odesláním formuláře jsem srozuměn(a) s informacemi o zpracování osobních údajů