CK Melissa Travel končí po 27 letech činnost

CK Melissa Travel končí po 27 letech činnost

Cestovní kancelář Melissa Travel s.r.o. dne 25. 5. 2021 ukončila po 27 letech činnost, uvedl to na stránkách cestovní kanceláře jednatel společnosti Ivan Baraník. Historie cestovní kanceláře sahá do roku 1994, specializovala se na zájezdy do Řecka.

Jako důvod uvedl důsledky pandemie COVID-19 a související opatření, které vedly ke kolapsu cestovního ruchu. Celou situaci završilo zrušení letů na Kefalonii a Paros ze strany Smartwings a.s. Cestujícím tak vzniklo právo na vrácení uhrazené zálohy. Společnost nyní nemá dostatek kapitálu, aby mohla dále pokračovat jako cestovní kancelář.

Insolvenční řízení nebylo prozatím zahájeno. Cestovní kancelář má sjednané pojištění záruky (kauce) v důsledku úpadku cestovní kanceláře u UNIQA pojišťovny, a.s. Pojišťovna zahájí šetření této pojistné události a následně zveřejní informace na svých webových stránkách. Sledujte tedy webové stránky, případně pojišťovnu kontaktujte.

Ivan Baraník děkuje za léta důvěry vložené do služeb CK Melissa Travel. O oblíbenosti cestovní kanceláře svědčí slova podpory a díků od klientů, které přidávají na chatu CK.

Komentáře

DanaDianaNoymi
legenda
DanaDianaNoymi
před 3 lety
DanaDianaNoymi
před 3 lety

Stejně nebyla kvalitní a byla drahá

Jarmilanebe
čerstvý příchozí
Jarmilanebe
před 3 lety
Jarmilanebe
před 3 lety

Mam naprosto opacnou zkusenost,navic s pobyty pro skupinu cca 20 osob. Vzdy bylo vse jak slibeno, naprosto bez problemu, byli jsme s Melissou 9x po sobe. Porad jeste hodne Cechacku chce hodne muziky za malo penez.

anonym
čerstvý příchozí
anonym
před rokem
anonym
před rokem

Já jsem s cestovní kanceláří melissa velmi spokojen a můžu všem říct že opět funguje pod názvem Melissatour.

Komentáře mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé

Přihlaste se nebo si vytvořte profil ve formuláři níže. Stačí napsat Váš komentář a zadat e-mailovou adresu pod kterou se chcete registrovat. Následně Vám pošleme na e-mail potvrzovací odkaz, kterým registraci dokončíte a vložený komentář se zveřejní.
    Odesláním formuláře jsem srozuměn(a) s informacemi o zpracování osobních údajů