FIRO-tour a.s. není pojištěna proti úpadku, pokračuje jako cestovní agentura

FIRO-tour a.s. není pojištěna proti úpadku, pokračuje jako cestovní agentura

Podle vyjádření FIRO-tour a.s. nemá společnost aktuálně pojištění proti úpadku, které je zákonnou povinností pro provozování cestovní kanceláře. Původní pojištění platilo do 31. 12. 2020 a bylo uzavřeno u Slavia pojišťovny a.s.. Smlouvy a poukazy uzavřené do tohoto data jsou pojištěny pro případ úpadku.

Společnost podle svých slov jedná o vstupu strategického partnera a do doby, než bude situace stabilizovaná, FIRO-tour a.s. pokračuje v činnosti jako cestovní agentura. V nabídce naleznete pobyty s vlastní dopravou a případně produkty, které FIRO-tour organizuje ve spolupráci s jinou CK.

FIRO-tour a.s. požádala v srpnu o moratorium kvůli poklesu prodeje zájezdů v souvislosti s pandemií COVID-19 na 10% loňských ukazatelů... V listopadu pak požádala o jeho prodloužení o další 3 měsíce.

Komentáře

Buďte první, kdo článek okomentuje.

Komentáře mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé

Přihlaste se nebo si vytvořte profil ve formuláři níže. Stačí napsat Váš komentář a zadat e-mailovou adresu pod kterou se chcete registrovat. Následně Vám pošleme na e-mail potvrzovací odkaz, kterým registraci dokončíte a vložený komentář se zveřejní.
    Odesláním formuláře jsem srozuměn(a) s informacemi o zpracování osobních údajů