Vouchery do lázní začaly platit. Stát lidem přispěje 4 000 Kč

Vouchery do lázní začaly platit. Stát lidem přispěje 4 000 Kč

Potřebujete načerpat novou energii a trochu si oddechnout? Vyrazte letos do lázní. Proč právě teď? Jelikož v období od 1. 7. do 31. 12. 2020 můžete využít voucher na pobyt v hodnotě 4 000 Kč. Program COVID – Lázně byl vládou schválen 29. 6. a spuštěn již následující den večer. Od tohoto dne Ministerstvo pro místní rozvoj zaznamenalo více než 15 500 stažených poukazů na dotované pobyty. Prozatím se do programu zapojilo 68 lázeňských zařízení. Na program vyčlenila vláda miliardu korun, za kterou bude moci být vydáno maximálně 250 000 voucherů. 

Kdy máte na voucher nárok?

  • Na voucher má nárok osoba, která je starší 18 let a má trvalý pobyt na území České republiky. Rovněž se musí účastnit našeho systému zdravotního pojištění.
  • V lázeňském zařízení musíte strávit minimálně šest nocí a absolvovat alespoň pět procedur.
  • Pobyt je nutné rezervovat v některém z těchto zařízení, jež se do programu zapojily. Podle informací z ministerstva bude seznam každý den aktualizován. 

Jak voucher získat a uplatnit?

Voucher je možné získat od 1. 7. na webu Kudyznudy.cz, kde stačí pouze vyplnit a odeslat formulář. Obratem vám pak na e-mail přijde vygenerovaný slevový voucher. Poté už stačí jen vybrat vámi preferovaný lázeňský pobyt a uplatnit svůj voucher. Sleva 4 000 Kč bude poskytnuta při platbě za pobyt a procedury.

V případě, že potřebujete poradit, volejte na infolinku Ministerstva pro místní rozvoj ČR od pondělí do pátku, v čase od 8 do 17 hodin. 

  • +420 224 861 282
  • +420 224 861 138

Komentáře

Buďte první, kdo článek okomentuje.

Komentáře mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé

Přihlaste se nebo si vytvořte profil ve formuláři níže. Stačí napsat Váš komentář a zadat e-mailovou adresu pod kterou se chcete registrovat. Následně Vám pošleme na e-mail potvrzovací odkaz, kterým registraci dokončíte a vložený komentář se zveřejní.
    Odesláním formuláře jsem srozuměn(a) s informacemi o zpracování osobních údajů