Egypt od 6 990 Kč
Zobrazit zájezdy

8 nejlepších hotelů v Egyptě: Vyberte si ten svůj pro skvělou dovolenou

8 nejlepších hotelů v Egyptě: Vyberte si ten svůj pro skvělou dovolenou

Egypt je překrásná země dýchající historií. Už v minulosti jí patřily v žebříčku v oblíbenosti českých turistů vyšší příčky. I když zaznamenala lehký pokles zájmu kvůli nepokojům v arabských zemích, opět se vrací do centra pozornosti. Ve známých turistických letoviscích je o bezpečnost postaráno a své hosty si zde hýčkají. Vidět je to i na kvalitě zdejších hotelů.

Pomůžeme vám s výběrem

Vyberete-li si ten správný hotel, vaše dovolená v Egyptě bude jako z pohádky. Dostanete veškerý komfort, který si jenom dokážete představit. Nejspíše ale bezradně krčíte rameny. Podle čeho si najít hotel? Sice víte, že recenze hotelů bývají přínosné, ale nemáte čas se jimi probírat. Naštěstí jsme tu my. Připravili jsme tipy obsahující nejlepší hotely v Egyptě. Jde o dlouhodobě výborně hodnocené hotely ze známých letovisek Marsa Alam, SharmEl Sheikh a Hurghada tu máte jako na dlani.

  1. Pětihvězdičkový hotel Steigenberger Al Dau Beach Resort v Hurghadě: vynikající hotelový servis, ochotný personál i dokonalá čistota, pestrý výběr chutné stravy. Samozřejmostí se stává výhled na moře z pokojů. Milovníci flóry ocení nádhernou zahradu v areálu. Plážový servis je zdarma a hotelové bazény mají skvělou úroveň.
  2. S první položkou si v ničem nezadá ani další pětihvězdičkový hotel Iberotel Lamaya Resort v letovisku Marsa Alam. Nelze nic vytknout. Skvělé ubytování a především vynikající kuchyně. Všechno je blízko: písečný vstup do moře, hotelové bazény. Rudé moře stvořené k potápění.
  3. Výborné hodnocení nechybí ani čtyřhvězdičkovému hotelu Sol Y Mar Makadi Sun v Hurghadě. Hodí se pro rodiny s dětmi, nabízejí zde skvělé animační programy pro děti i dospělé. Jedinou vadou na kráse je, že k moři je to procházkou přes zahradu asi 5 minut cesty.
  4. Iberotel Palace v Sharm El Sheikh. Pět hvězdiček a nádherné prostředí. Krásná pláž hned před hotelem, plážový servis zdarma. Nesmí se tu opalovat nahoře bez a na večeře se vyžaduje společenštější oděv.
  5. Cleopatra Makadi Bay v Hurghadě a pět hvězd: Pestrá strava, dobré služby, spousta animátorských programů, prostorná a pěkná pláž. Milovníci šnorchlování budou nadšení: hned u břehů jsou nádherné korály.
  6. Příjemný usměvavý personál, čisto, krásné prostředí, dobré jídlo, to vše nadchlo hosty v pětihvězdičkovém Hotelu Jaz Solaya v Marsa Alamu. Bonusem navíc je dia koutek v jídle. Písečný vstup do moře, můžete vidět i želvy…
  7. Port Ghalib Resort v Marsa Alamu má na kontě pět hvězdiček. Skvělé služby hotelu, krásné pokoje, zaujme romantický beduínský styl. Hned za hotelem najdete přístav a promenádu. Krásná je laguna se slanou vodou v areálu. Přístup do moře přes molo – trochu nevýhoda pro malé děti a seniory.
  8. Krásný hotelový komplex Royal Albatros Moderna v Sharm El Sheikh. Čtyři hvězdičky a nádherné prostředí. Výborné jídlo, obsluha i pokoje. Krásná pláž i moře a bohatý podmořský život – co dodat?

Komentáře

hanas
čerstvý příchozí
hanas
před 5 lety
hanas
před 5 lety

Ano souhlasím super.....

Komentáře mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé

Přihlaste se nebo si vytvořte profil ve formuláři níže. Stačí napsat Váš komentář a zadat e-mailovou adresu pod kterou se chcete registrovat. Následně Vám pošleme na e-mail potvrzovací odkaz, kterým registraci dokončíte a vložený komentář se zveřejní.
    Odesláním formuláře jsem srozuměn(a) s informacemi o zpracování osobních údajů