Hledejte akce, sdílejte je a tím si (při)vydělávejte

Hledejte akce, sdílejte je a tím si (při)vydělávejte

Patříte mezi ty, kterým neunikne žádná akční letenka na Pelikánovi a o výhodném zájezdu na Invia informujete své blízké jako první? Pak nalezené akce sdílejte s širším okolím a přivydělejte si peníze na vaše další cestování. Jak? Využijte novinky na Cestolino a něco, čemu se v online světě říká affiliate marketing.

Nově jsme na Cestolino přidali stránku Akční nabídky. Právě sem můžete vkládat vámi nalezené letenky, zájezdy, výhodná ubytování v cizině a mnoho dalšího. Nepotřebujete tak vlastní cestovatelský blog, stačí využít naší platformu a akci pak nasdílet třeba na vašem Facebooku.

Jak vkládat akční nabídky

Na hlavní stránce Cestolino.cz jednodušše vyberete kartu Akční nabídky a v pravém rohu Přidat akci.

Na Cestolino můžete vkládat akční nabídky, které souvisí s cestováním. Odkaz musí vést přímo na prodejce nabídky (například cestovní kancelář, prodejce letenek a podobně), tedy návštěvník musí mít možnost na cílové URL službu nebo zboží objednat. Ostatní nebo duplicitní nabídky nebudou schváleny.

Po rozkliknutí se vám zobrazí možnosti - Akční letenky, Jízdenka, Ubytování, Voucher, Zájezd.

Poté co vyberete konkrétní možnost se zobrazí okno, kde vyplníte více detailů o přidávané akci. My jsme se rozhodli vám ukázat vložení Zájezdu.

Zde vložíte odkaz na vaší akci, titulek akce neboli název, cenu, která občas bývá uvedena v jiné měně jako například v eurech, váš originální popis zájezdu, odkud a kam se pojede, hotel, vyberete způsob dopravy, stravy a typ zájezdu. Jako poslední nezapomeňte vyplnit termíny, prodejce a do kdy celá akce platí.

Hotovo! Je to celé velmi snadné, že? I vy nám můžete pomoci. Staňte se součástí naší cestovatelské komunity, přidávejte akce, dělte se o vaše rady a zkušenosti v diskuzích s ostatními cestovateli.

Proč?

Ptáte se, proč byste měli u nás něco sdílet? Protože se vám to vyplatí. Pokud v odkazu na akci bude váš affiliate odkaz a někdo akci koupí, pak vyděláváte i vy. Proto jsme pro vás připravili přehledného průvodce světem affilu, abyste se neztratili v cizích pojmech. Více podrobností v článku Krok za krokem affiliate marketingem.

Komentáře

Buďte první, kdo článek okomentuje.

Komentáře mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé

Přihlaste se nebo si vytvořte profil ve formuláři níže. Stačí napsat Váš komentář a zadat e-mailovou adresu pod kterou se chcete registrovat. Následně Vám pošleme na e-mail potvrzovací odkaz, kterým registraci dokončíte a vložený komentář se zveřejní.
    Odesláním formuláře jsem srozuměn(a) s informacemi o zpracování osobních údajů