Chorvatsko od 615 Kč
Zobrazit zájezdy

Nejlepší kempy v Chorvatsku, ve kterých si zábavu užije celá rodina

Nejlepší kempy v Chorvatsku, ve kterých si zábavu užije celá rodina

Přemýšlíte, kam se vypravit na dovolenou? Hledáte místo, kde si odpočinete a zároveň zde bude dostatečné vyžití pro vaše děti? Kempy v Chorvatsku u moře jsou volbou, která vás rozhodně nezklame. Většina kempů nabízí pro děti animační programy pod dohledem školeného personálu, a tak vám odpadá starost o to, jak své děti zabavíte. Nevíte, který z kempů vybrat a jaké jsou ceny kempů v Chorvatsku? Máme pro vás tipy na luxusní, ekonomické, a dokonce nudistické kempy.

Luxusní kempy v Chorvatsku

Lanterna Premium Camping Resort

Čtyřhvězdičkový kempingový rezort, ležící na poloostrově Lanterna, se pravidelně umisťuje na předních příčkách hodnocení nejlepších kempů. Nabízí kempovací místa pro ty, kteří přijedou vlastním karavanem, bungalovy nebo komfortně vybavené rodinné stany s předzahrádkou. Vše obklopené vzrostlými stromy, které poskytují příjemný stín. Z bazénu budete mít nádherné výhledy do okolí. Nudit se zde nebude opravdu nikdo – v nabídce je široká škála sportovních a odpočinkových aktivit pro děti i dospělé, jako například aquapark, wellness, tématická hřiště nebo sportovní a zábavní programy přes den i večer. Samozřejmostí je široký výběr různých typů restaurací, kaváren a barů. Domácí zvířata jsou povolena ve vyhrazených částech kempu.

Kde: mezi Novigradem a Porečí

Camping Village Poljana

Kemp Poljana, ležící na terasovitém pozemku u zátoky v cípu ostrova Lošinj, má pro své zákazníky kempovací místa, mobilní domky různých stupňů vybavenosti, kotviště lodí a soukromou pláž s odděleným úsekem pro naturisty. Na návštěvníky čekají hřiště na tenis, plážový volejbal nebo fotbal, windsurfing, jízdy na koni nebo potápění. Výlety do okolí je možné podniknout na kole nebo lodi, které si lze zapůjčit v kempu, nebo při organizovaných výletech. Kemp má Wi-Fi připojení, několik restaurací a bezbariérové sociální zařízení. Pobyt v kempu si můžete užít i se svými domácími mazlíčky.

Kde: Poljana, ostrov Lošinj

Šimuni Camping Village

Hlavní devízou kempu Šimuni jsou jeho nádherné pláže, kterých má celkem šest, z toho některé oblázkové a některé písčité. Na dvě z pláží můžete dokonce se psy. Zázemí kempu tvoří 10 typů mobilních domů, 2 typy bungalovů, kempovací místa pro stany, přívěsy a karavany, restaurace, kavárny, cukrárny, rychlá občerstvení a obchody s potravinami. Pro děti a dospělé jsou připravené sportovní a zábavní programy, společná grilování, karaoke, diskotéky nebo organizované výlety za okolními atrakcemi. Půjčit si lze kajaky, vodní skútry, lodě, surfy, jízdní kola a další sportovní vybavení. Zatoužíte-li po relaxu, můžete navštívit wellness centrum s nabídkou masáží a dalších relaxačních a zkrášlujících procedur.

Kde: Šimuni, ostrov Pag

Zaton Holiday Resort

Zaton Holiday Resort je jeden z nejlepších evropských kempů. Leží podél dlouhé písčito-oblázkové pláže, která skýtá řadu možností pro relax, zábavu a sportovní aktivity, jako jsou například skluzavky, plážový volejbal, horolezecké sítě, surfy, vodní lyže a další. Přístup k pláži je upraven i pro tělesně postižené. Ubytovat se můžete ve vlastních stanech, nebo karavanech, mobilních domcích a luxusních stanech. K zázemí patří moderní sociální zařízení vybavené pro děti a tělesně postižené, restaurace, kavárny a obchody. Je zde také několik bazénů včetně plaveckého, dětského se skluzavkami a dalšími vodními prvky a relaxačního s masážními tryskami. Pro děti i dospělé se pořádají pravidelné zábavní a sportovní programy.

Kde: Zaton, severně od Zadaru

Ekonomické kempy v Chorvatsku

Kemp Vira

Menší a klidnější kemp Vira se nachází v zátoce ostrova Hvar a nabízí kempovací místa pro stany a vlastní karavany nebo mobilní domky. V kempu najdete standardní vybavení jako jsou restaurace, obchody, bar, půjčovny sportovních potřeb, dětská hřiště a nabídku zábavních programů pro děti i dospělé.

Kde: Hvar

Kemp Bijela Uvala

Rozsáhlý kemp Bijela Uvala leží nedaleko krásné historické Poreče, kam se můžete vypravit na výlet lodí, pěšky nebo na vypůjčeném kole či skútru. V kempu je restaurace, pizzerie, bary, diskotéka, obchody s potravinami a suvenýry, pekárna, bankomat, směnárna a Wi-Fi připojení. Pro děti je v kempu bazén se skluzavkami a vodními prvky a animační programy. Dospělí si mohou zacvičit na některé z předcvičovaných lekcí, zaplavat v bazénu nebo relaxovat u moře. Pro malé i velké jsou v nabídce vodní sportovní a zábavní aktivity.

Kde: Zelena laguna, Poreč

Odmoree kemp a hostel

Malý rodinný kemp v klidném prostředí je ideální pro všechny, kteří si chtějí užít klidnou a ničím nerušenou dovolenou s možností řady výletů do okolí. Budete ubytováni u malé pláže v blízkosti Plitvických jezer, národních parků Paklenica, Krka a Kornati a historických měst Zadar, Pag a Nin. Ubytovat se můžete ve vlastním karavanu, mobilním domku, nebo hostelu, který představuje nejekonomičtější variantu ubytování. V areálu je menší bazén s barem a výhledem na moře.

Kde: Rtina, severovýchodně od Zadaru

Porto Sole

Kemp Porto Sole leží v klidné zátoce nedaleko historického města Vrsar, do kterého se dostanete procházkou nebo automatickým vláčkem. Milovníci cyklistiky si mohou zapůjčit jízdní kola a vydat se na projížďku po některé z vinných nebo olivových stezek. V areálu je k dispozici tenisové, basketbalové a volejbalové hřiště, stolní tenis, minigolf, dětské hřiště, potápěčská škola a dětský a plavecký bazén. Nedaleko je aquapark a krytý bazén. Děti se mohou zúčastnit některého ze zábavních animačních programů, dospělí zase relaxovat při masáži. Večer se pořádají diskotéky a zábavní programy. Vybavení kempu je bezbariérové. K dalšímu zázemí patří obchody, restaurace, bary a rychlé občerstvení.

Kde: Vrsar, Istrie

Nudistické kempy Chorvatsko

Naturismus má v Chorvatsku dlouhou tradici a kempů v tomto duchu zde najdete velké množství. Nudistické kempy v Chorvatsku patří k nejlépe vybaveným a organizovaným v celé Evropě.

Bunculuka Camping Resort

Nudistický kemp Bunculuka spadá do kategorie luxusních kempů, čemuž odpovídá jeho vybavení a služby na vysoké úrovni. Jednou z hlavních předností kempu je jeho poloha v zálivu obklopeném skalami. Zaručeno je tak soukromí a nádherné výhledy na moře, hory a protější ostrov Prvić. V kempu naleznete obchod, restaurace, bankomat, bazén, dětská a sportovní hřiště. Pláž, dlouhá 1 800 metrů, je kamenitá s čistou průzračnou vodou. K dispozici je pronájem kol, loděk, surfů a dalšího sportovního vybavení.

Kde: Baška, jihovýchod ostrova Krk

Naturist Camping Kanegra

Nudistický kemp Kanegra, rozkládající se podél oblázkové pláže s nádherně čistou vodou, byl zákazníky oceněn jako jeden z nejlepších kempů v Chorvatsku. Má 194 kempovacích míst, 233 bungalovů (bungalovy nepatří do nudistické části) a širokou nabídku sportovních a zábavních aktivit. Můžete si zde zahrát basketbal, volejbal, házenou, fotbal, zahrát tenis, půjčit šlapadla, kanoe, vodní skútry nebo jízdní kola. Večer se pořádají diskotéky, koncerty živé hudby a zábavní tématické večery. Pro děti je určen Mini Club a diskotéka. V areálu je též á la carte restaurace, pizzerie a kavárna. Do kempu s sebou můžete vzít vaše domácí mazlíčky.

Kde: Kanegra (asi 10 km od města Umag), Istrie

Komentáře

Buďte první, kdo článek okomentuje.

Komentáře mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé

Přihlaste se nebo si vytvořte profil ve formuláři níže. Stačí napsat Váš komentář a zadat e-mailovou adresu pod kterou se chcete registrovat. Následně Vám pošleme na e-mail potvrzovací odkaz, kterým registraci dokončíte a vložený komentář se zveřejní.
    Odesláním formuláře jsem srozuměn(a) s informacemi o zpracování osobních údajů