Letiště Praha nabídne během léta návštěvníkům netradiční zážitky

Letiště Praha nabídne během léta návštěvníkům netradiční zážitky

Letiště Václava Havla Praha přichází s ojedinělými zážitkovými akcemi, které můžete prožít v prostorách letiště během celého léta. Jelikož jsou lety stále ještě omezeny a zdaleka nedosahují takových frekvencí, jako tomu bylo jiné roky, naskytla se jedinečná příležitost, jak pustit veřejnost na jinak nepřístupná místa na pražském letišti. V rámci letních akcí tak můžete zažít narozeninovou oslavu, uspořádat svatbu, být na den hasičem nebo poznat některá místa na letišti, kam se běžně člověk nedostane.

Zavítejte do nově otevřeného Runway Parku

Runway Park bude zpřístupněn během celého léta. Nabídne vám nepřeberné množství zábavy a dozvíte se mimo jiné také zajímavosti o letišti a letecké přepravě. Runway Park se nachází přímo na bývalé letištní dráze číslo 22. Obklopeni budete letadly a budou na vás čekat speciální akce, jako například chystaný běžecký závod Runway Run. Od pátku 17. července do neděle 19. července nabízí letiště do Runway Parku zvýhodněné vstupné.

Staňte se na den hasičem

Pro všechny, které fascinuje práce hasičů, je tato možnost splněným snem. V rámci akce se seznámíte s běžnou prací hasičů na pražském letišti, uvidíte a budete si moci vyzkoušet jejich techniku nebo si dokonce vyzkoušet na vlastní kůži zásah v klecovém trenažéru, který hasiči využívají k výcviku. Součástí akce je také seznámení se s tím, jak se správně zachovat v případě, že se stanete svědky požáru.

Vydejte se na exkurzi po letišti

Po celém letišti je osm tras, na kterých můžete poznat jinak skrytá zákoutí, vyfotografovat si letadla a dozvědět se něco více o fungování letiště. Exkurze jsou navíc pořádány celoročně.

Zažijte noc na letišti

Využijte jedinečné možnosti a prožijte noc se svou drahou polovičkou nebo celou rodinou v prostorách letiště. Akce zahrnuje jednu noc v hotelu AeroRooms, který se nachází přímo v letištním terminálu, parkování, exkurzi po letišti a snídani v restauraci Runway, odkud se vám naskytne pohled přímo na letištní plochu.

Oslavte narozeniny svých dětí

Chcete pro vaše dítě uspořádat netradiční oslavu? Možná právě oslava na letišti bude to pravé. O veškerou organizaci, včetně občerstvení a výzdoby, se postará samotné letiště. Na oslavence čeká jedinečný dárek s letištní tématikou a zažije zábavnou a zajímavou exkurzi po letišti. Pokud máte o oslavu zájem, kontaktujte letiště na e-mailu exkurze@prg.aero.

Prožijte jedinečnou svatbu

Hledáte způsob, jak zažít netradiční svatbu? Letiště Praha přišlo se zajímavou nabídkou, v rámci které se postará o veškerou organizaci svatby, občerstvení a zajistí vám ubytování v hotelu AeroRooms. Vy si tak můžete užít svůj dlouho očekávaný den bez starostí a nechat se oddat v jednom ze tří letištních salonků. Své představy a požadavky můžete zasílat na e-mail svatby@prg.aero.

Jestli vás některá z nabízených akcí zaujala, neváhejte a podívejte se na stránky Letiště Praha, kde naleznete ještě více informací a možnost rezervace vstupenek. Foto: Letiště Václava Havla Praha

Komentáře

Buďte první, kdo článek okomentuje.

Komentáře mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé

Přihlaste se nebo si vytvořte profil ve formuláři níže. Stačí napsat Váš komentář a zadat e-mailovou adresu pod kterou se chcete registrovat. Následně Vám pošleme na e-mail potvrzovací odkaz, kterým registraci dokončíte a vložený komentář se zveřejní.
    Odesláním formuláře jsem srozuměn(a) s informacemi o zpracování osobních údajů