Tunisko od 8 589 Kč
Zobrazit zájezdy

Podmínky pro vstup do Tuniska od 1.6.2021

Podmínky pro vstup do Tuniska od 1.6.2021

Nové podmínky pro vstup do Tuniska potěší očkované a ty, kteří nedávno prodělali onemocnění COVID-19. Od 1. 6. 2021 platí pro vstup do Tuniska nové podmínky.

Tito cestující nemusí předkládat negativní výsledek PCR testu a nejsou povinni nastoupit do karantény:

a) Plně očkováni cestující

Předloží potvrzení o očkování, které obsahuje QR kód nebo certifikát o očkování, který vydalo příslušné zdravotní zařízení. Očkování musí být kompletní, tedy dvě dávky v případě dvoudávkového schématu podle souhrnu údajů o léčivém přípravku nebo jedna dávka v případě jednodávkového schématu podle souhrnu údajů o léčivém přípravku.

Jak získat certifikát o očkování?

Ten dorazí na e-mailovou adresu uvedenou při registraci k očkování do centrálního rezervačního systému. Případně o něj můžete požádat přímo očkovací místo, kde ho mohou po ukončení očkování vytisknout. Dále ho můžete stáhnout na této adrese, kde je nutné zadat rodné číslo a číslo občanského průkazu a následně potvrdit žádost SMS kódem.

b) Cestující, kteří prodělali covid-19

Cestující, kteří prodělali COVID-19 nejméně 6 týdnů před cestou do Tuniska. Zároveň je nutné předložit lékařské potvrzení.

Doba od prodělání nemoci covid-19 nesmí přesáhnout dobu 6 týdnů od zahájení cesty do Tuniska. Zároveň je nutné předložit lékařské potvrzení.

Pozor v tomto bodu se prozatím informace z jednotlivých zdrojů liší... Čekáme na potvrzení.

c) Cestující mladší 12 let

Od těchto cestujících není doklad vyžadován.

Podmínky pro ostatní

 • Každý cestující, který je starší 12 let musí předložit negativní výsledek PCR testu obsahující QR kód nebo potvrzení vydané zdravotním zařízením, ne starší 72 hodin před zahájením cesty do Tuniska.
 • Vyplnit formulář dostupný na této stránce a uvést, kde bude trávit povinnou 7 denní karanténu.
 • Absolvovat povinný druhý PCR test 5 až 7 den po příletu na území Tuniska.

Na letišti budou nadále prováděny rychlotesty a v případě pozitivního výsledku bude cestující umístěn do karanténního zařízení.

Komentáře

Veverca
čerstvý příchozí
Veverca
před 3 lety
Veverca
před 3 lety

Jaké budou podmínky pro výstup výhledově

Komentáře mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé

Přihlaste se nebo si vytvořte profil ve formuláři níže. Stačí napsat Váš komentář a zadat e-mailovou adresu pod kterou se chcete registrovat. Následně Vám pošleme na e-mail potvrzovací odkaz, kterým registraci dokončíte a vložený komentář se zveřejní.
  Odesláním formuláře jsem srozuměn(a) s informacemi o zpracování osobních údajů

  Přečtěte si další informace

  V průvodci neleznete užitečné informace o zemích, které pravidelně aktualizujeme

  Zobrazit všechny průvodce