Tunisko od 10 790 Kč
Zobrazit zájezdy

Podmínky pro vstup do Tuniska od 1.6.2021

Podmínky pro vstup do Tuniska od 1.6.2021

Nové podmínky pro vstup do Tuniska potěší očkované a ty, kteří nedávno prodělali onemocnění COVID-19. Od 1. 6. 2021 platí pro vstup do Tuniska nové podmínky.

Tito cestující nemusí předkládat negativní výsledek PCR testu a nejsou povinni nastoupit do karantény:

a) Plně očkováni cestující

Předloží potvrzení o očkování, které obsahuje QR kód nebo certifikát o očkování, který vydalo příslušné zdravotní zařízení. Očkování musí být kompletní, tedy dvě dávky v případě dvoudávkového schématu podle souhrnu údajů o léčivém přípravku nebo jedna dávka v případě jednodávkového schématu podle souhrnu údajů o léčivém přípravku.

Jak získat certifikát o očkování?

Ten dorazí na e-mailovou adresu uvedenou při registraci k očkování do centrálního rezervačního systému. Případně o něj můžete požádat přímo očkovací místo, kde ho mohou po ukončení očkování vytisknout. Dále ho můžete stáhnout na této adrese, kde je nutné zadat rodné číslo a číslo občanského průkazu a následně potvrdit žádost SMS kódem.

b) Cestující, kteří prodělali covid-19

Cestující, kteří prodělali COVID-19 nejméně 6 týdnů před cestou do Tuniska. Zároveň je nutné předložit lékařské potvrzení.

Doba od prodělání nemoci covid-19 nesmí přesáhnout dobu 6 týdnů od zahájení cesty do Tuniska. Zároveň je nutné předložit lékařské potvrzení.

Pozor v tomto bodu se prozatím informace z jednotlivých zdrojů liší... Čekáme na potvrzení.

c) Cestující mladší 12 let

Od těchto cestujících není doklad vyžadován.

Podmínky pro ostatní

 • Každý cestující, který je starší 12 let musí předložit negativní výsledek PCR testu obsahující QR kód nebo potvrzení vydané zdravotním zařízením, ne starší 72 hodin před zahájením cesty do Tuniska.
 • Vyplnit formulář dostupný na této stránce a uvést, kde bude trávit povinnou 7 denní karanténu.
 • Absolvovat povinný druhý PCR test 5 až 7 den po příletu na území Tuniska.

Na letišti budou nadále prováděny rychlotesty a v případě pozitivního výsledku bude cestující umístěn do karanténního zařízení.

Komentáře

Veverca
čerstvý příchozí
Veverca
před rokem
Veverca
před rokem

Jaké budou podmínky pro výstup výhledově

Komentáře mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé

Přihlaste se nebo si vytvořte profil ve formuláři níže. Stačí napsat Váš komentář a zadat e-mailovou adresu pod kterou se chcete registrovat. Následně Vám pošleme na e-mail potvrzovací odkaz, kterým registraci dokončíte a vložený komentář se zveřejní.
  Odesláním formuláře jsem srozuměn(a) s informacemi o zpracování osobních údajů

  Přečtěte si další informace

  V průvodci neleznete užitečné informace o zemích, které pravidelně aktualizujeme

  Zobrazit všechny průvodce