Maďarsko od 100 Kč
Zobrazit zájezdy

Regiojet spustil prodej jízdenek na vlak Praha – Budapešť

Regiojet spustil prodej jízdenek na vlak Praha – Budapešť

Po velkém úspěchu s přímými vlaky do Chorvatska RegioJet odstartuje 31. července další novinku. Tou bude úplně nové vlakové spojení na trase Praha – Brno – Vídeň – Budapešť a zpět. Na trase Praha – Budapešť budou ceny začínat na 399 Kč, z Brna do Budapešti se dostanete od 249 Kč a z Vídně do Budapešti pak od 9 EUR. Dopravce slibuje plný rozsah služeb a spojení 2× denně v každém směru. Pro Čechy mířící do Maďarska budou jistě zajímavé i zastávky ve městech Mosonmagyaróvár či Györ, které jsou známé díky svým termálním lázním.

Kromě nových spojů RegioJet již naplno obnovil provoz svých vlaků mezi Prahou a Vídní, kde denně jezdí 4 vlakové spoje v každém směru. Na trase Praha – Budapešť a Vídeň – Budapešť doplní vlakové spoje také autobusy RegioJet, které zde jezdí 3×, respektive 2× denně v každém směru.

Prohlédněte si aktuální zájezdy do Maďarska

Dovolená v Maďarsku

Jízdenky jsou již v prodeji a zakoupit je můžete na webu dopravce RegioJet.

Komentáře

Buďte první, kdo článek okomentuje.

Komentáře mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé

Přihlaste se nebo si vytvořte profil ve formuláři níže. Stačí napsat Váš komentář a zadat e-mailovou adresu pod kterou se chcete registrovat. Následně Vám pošleme na e-mail potvrzovací odkaz, kterým registraci dokončíte a vložený komentář se zveřejní.
    Odesláním formuláře jsem srozuměn(a) s informacemi o zpracování osobních údajů