Ryanair patrně pozastaví všechny lety pro duben a květen

Ryanair patrně pozastaví všechny lety pro duben a květen

Nízkonákladová letecká společnost Ryanair 24. března 2020 oznámila, že se chystá uzemnit většinu svých letů, z důvodu celosvětové pandemie koronaviru a nízkého zájmu o lety. Zároveň ve svém prohlášení uvedla, že předpokládá kompletní zrušení letů v dubnu a květnu s tím, že se situace může změnit a záleží na doporučení a zákazech jednotlivých států. Vydané prohlášení se týká všech leteckých společností ve skupině, jmenovitě tedy Buzz, Malta Air a Lauda.

Společnost zároveň doporučuje všem svým zákazníkům, kterým byl let zrušen, aby vyčkali na to, až budou kontaktováni e-mailem v následujících dvou týdnech. Svá letadla společnost nabídla evropským státům k přepravě léků, zdravotnického materiálu a lidí, kteří uvízli v cizině a měl by pro ně být vyslán záchranný let. Týkají se vás zrušené lety či pobyty? Přečtěte si vyjádření CK a aerolinek a jak postupovat.

Komentáře

Buďte první, kdo článek okomentuje.

Komentáře mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé

Přihlaste se nebo si vytvořte profil ve formuláři níže. Stačí napsat Váš komentář a zadat e-mailovou adresu pod kterou se chcete registrovat. Následně Vám pošleme na e-mail potvrzovací odkaz, kterým registraci dokončíte a vložený komentář se zveřejní.
    Odesláním formuláře jsem srozuměn(a) s informacemi o zpracování osobních údajů