Tunisko od 6 590 Kč
Zobrazit zájezdy

Zrušeno: Tunisko požaduje negativní test na COVID-19

Zrušeno: Tunisko požaduje negativní test na COVID-19

Tuniský úřad pro prevenci nemocí přidal Českou republiku na tuniský červený seznam, pro organizovanou turistiku z ČR (zájezdy organizované cestovní kanceláří s přepravou charterovými lety) bude vyžadovat negativní test na COVID-19 ne starší než 72 hodin a to od 28. 9. 2020.

Aktualizace 25. 9. 2020, 13:00: MZV získalo potvrzení, že organizované zájezdy budou mít i po 28. 9 2020 výjimku, tzn. možnost cestovat s cestovní kanceláří bez PCR testů.

Individuální cestující z ČR, kteří mají v Tunisku pobyt, musí doložit negativní test a následně nastoupit na své náklady do karantény. Tunisko uhradí následný test, který lze provést nejdříve 5. - 7. den karantény.

Kde absolvovat test na koronavirus a kolik stojí?

Zřídili jsme v diskuzích téma, kde si můžete vyměňovat názory a aktuální zkušenosti. Podívejte se do diskuze Test na koronavirus na dovolenou, cena, kde se nechat testovat?

Máte další otázky? Přidejte je do komentářů...

Komentáře

Buďte první, kdo článek okomentuje.

Komentáře mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé

Přihlaste se nebo si vytvořte profil ve formuláři níže. Stačí napsat Váš komentář a zadat e-mailovou adresu pod kterou se chcete registrovat. Následně Vám pošleme na e-mail potvrzovací odkaz, kterým registraci dokončíte a vložený komentář se zveřejní.
    Odesláním formuláře jsem srozuměn(a) s informacemi o zpracování osobních údajů

    Přečtěte si další informace

    V průvodci neleznete užitečné informace o zemích, které pravidelně aktualizujeme

    Zobrazit všechny průvodce