Rakousko od 244 Kč
Zobrazit zájezdy

Zell am See-Kaprun: Nová lanovka přepraví během hodiny na vrchol tisíce lidí

Komentáře 0 komentářů
Zell am See-Kaprun: Nová lanovka přepraví během hodiny na vrchol tisíce lidí

Známé lyžařské středisko Zell am See-Kaprun se chystá otevřít pro lyžaře novou lanovku s názvem 3K K-onnection. Lyžaři budou mít možnost dostat se z města Kaprun až na vrchol ledovce Kitzsteinhorn známého pod názvem Top of Salzburg. Ocitnou se tak přímo v srdci ledovcové lyžařské oblasti Kitzsteinhorn.

Dlouho očekávaná trasa Kaprun-Maiskogel-Kitzsteinhorn bude měřit 12 km a stane se tak nejdelší průběžnou lanovou osou ve východních Alpách. Zároveň bude také překonávat největší převýšení (2 261 m). Využívat nové lanovky, která nabídne moderní a komfortní kabiny, vybavené Wi-Fi připojením, můžete již od 30. listopadu 2019. Předpokládá se, že by měla zvládnout přepravit na vrchol ledovce tisíce lidí za hodinu.

Rodinný skiareál Maiskogel se díky tomu stane ještě mnohem více atraktivnější. I v nadcházející lyžařské sezoně nabídne 68 hektarů zasněžených a dobře upravených sjezdovek pro lyžaře i snowboardisty.

Komentáře

Buďte první, kdo článek okomentuje.

Komentáře mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé

Přihlaste se nebo si vytvořte profil ve formuláři níže. Stačí napsat Váš komentář a zadat e-mailovou adresu pod kterou se chcete registrovat. Následně Vám pošleme na e-mail potvrzovací odkaz, kterým registraci dokončíte a vložený komentář se zveřejní.
    Odesláním formuláře jsem srozuměn(a) s informacemi o zpracování osobních údajů

    Přečtěte si další informace

    V průvodci neleznete užitečné informace o zemích, které pravidelně aktualizujeme

    Zobrazit všechny průvodce