Letiště Praha má potvrzeno obnovení letů do 55 destinací

Letiště Praha má potvrzeno obnovení letů do 55 destinací

Celkem 17 leteckých společností potvrdilo obnovení leteckých spojení do 55 destinací z Letiště Václava Havla Praha. Všechny společnosti se na linky z Prahy vrací v závislosti na uvolňování podmínek pro vycestování, ale rovněž také v reakci na poptávku ze strany cestujících. Tento týden dojde k obnovení přímých leteckých spojení do Bělehradu, Bruselu, Budapešti, Košic, Keflavíku, Manchesteru a Mnichova.

Na konec června a července pak dopravci oznámili obnovení desítek dalších spojů. Letiště se chce zaměřit zejména na velká evropská města. Mezi oznámenými linkami jsou také tři zcela nové, a to do Varny a Tirany, které provozuje letecká společnost Wizz Air a na londýnské letiště Heathrow od Českých aerolinií. Během pandemie koronaviru došlo ke zrušení většiny linek, z nichž zůstaly v provozu pouze dvě.

Na letišti zůstávají i nadále v platnosti některá z ochranných opatření, a to zejména dostatečné rozestupy, zvýšená dezinfekce všech frekventovaných prostor i průhledné plastové bariéry na informačních a odbavovacích přepážkách.

Komentáře

Buďte první, kdo článek okomentuje.

Komentáře mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé

Přihlaste se nebo si vytvořte profil ve formuláři níže. Stačí napsat Váš komentář a zadat e-mailovou adresu pod kterou se chcete registrovat. Následně Vám pošleme na e-mail potvrzovací odkaz, kterým registraci dokončíte a vložený komentář se zveřejní.
    Odesláním formuláře jsem srozuměn(a) s informacemi o zpracování osobních údajů