Tunisko od 7 290 Kč
Zobrazit zájezdy

Smartwings míří opět do Tuniska. Od 15. srpna obnoví charterové lety

Smartwings míří opět do Tuniska. Od 15. srpna obnoví charterové lety

Nízkonákladový letecký dopravce Smartwings obnoví od 15. srpna přímé letecké spojení do Tuniska. Lety do této exotické země bude prozatím provozovat jako charterové pro cestovní kanceláře. Konkrétně se bude jednat o 12 charterových letů týdně z Prahy a 1 z Brna. Úplně první let s českými turisty se uskuteční již tuto sobotu. Letadla budou přistávat na třech tuniských letištích, konkrétně v Monastiru, na ostrově Djerba a na letišti Enfidha poblíž letovisek Sousse a Hammamet. Tunisko zůstávalo pro Čechy dlouho uzavřené, 3. srpna však došlo k zařazení této severoafrické země na zelený seznam. Čeští turisté tak při vstupu do země již nepotřebuji negativní test na koronavirus.

Tunisko je zatím jediný stát mimo Evropu, kam se mohou Češi s cestovními kancelářemi podívat. Největší zájem je o Djerbu.

Komentáře

Buďte první, kdo článek okomentuje.

Komentáře mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé

Přihlaste se nebo si vytvořte profil ve formuláři níže. Stačí napsat Váš komentář a zadat e-mailovou adresu pod kterou se chcete registrovat. Následně Vám pošleme na e-mail potvrzovací odkaz, kterým registraci dokončíte a vložený komentář se zveřejní.
    Odesláním formuláře jsem srozuměn(a) s informacemi o zpracování osobních údajů

    Přečtěte si další informace

    V průvodci neleznete užitečné informace o zemích, které pravidelně aktualizujeme

    Zobrazit všechny průvodce