Rakousko od 460 Kč
Zobrazit zájezdy

Dámská lyžařská dovolená v Rakousku: Užijte si zimu po svém

Dámská lyžařská dovolená v Rakousku: Užijte si zimu po svém

Dámské jízdy patří mezi už tradičně velice oblíbené formy zimní dovolené. A samozřejmě jsou k dispozici i lyžařské dámské pobyty. Je to prostě něco úplně jiného, než když vyrážíte na lyže s partnerem, nebo s rodinou. S kamarádkami a přítelkyněmi se můžete, jak se patří vyblbnout. Nic není zakázáno, život je prostě jedna velká jízda – na lyžích. Takže proč to nezkusit? Proč si nevychutnat skvělou nabídku a neužít si zimní dovolenou snů? Jděte do toho.

Skipas zdarma

Rakouské Ski Amade opět nabízí zimní lyžařské Ladies Week pro dívky, dámy a ženy všeho věku. Vrací se pod heslem 1+1 zdarma. Takže pokud se do hor vydáte ve dvojici, získáte na Ladies Week navíc jeden šestidenní skipas – v případě, že si rezervujete týdenní pobyt. A to od 17.3. do 24.3. Nejde ale pouze o jeden skipas navíc, i když to samozřejmě znamená nemalou úsporu financí, což je vždycky příjemná skutečnost. Kromě toho totiž Ladies Week znamená opravdu pestrý program pro ženy, a to nejenom na sjezdovkách.

Samozřejmě určitě dobře víte, že Rakousko je, alespoň pokud jde o zimní sporty, zemí zaslíbenou. Najdete tu stovky kilometrů sjezdovek a na své si přijdou jak začátečnice, tak i ostřílené matadorky bílých plání. Kromě toho nechybí tratě pro běžkařky, zázemí pro snowboardistky. A že lyžování v Rakousku není žádná nuda, vás přesvědčí třeba možnost vyzkoušet si sněžnice nebo projet se na sněžném skútru, využít snowparky, prostě si vyzkoušet všechno, co zázemí horských letovisek nabízí

Vychutnejte si spoustu zábavy

Už jsme se toho ale dotkli – lyžařské zájezdy pro dámy nejsou jenom o lyžování. Zadarmo si zde můžete užít ohromnou spoustu zábavy, jako například koncerty, večírky, závody lyží v týmech, lyžařského průvodce nebo lyžařské testy, ale samozřejmě i večery plné zábavy na horské chatě, zkrátka cokoli, co si vzpomenete.

Schválně už jste se někdy zkusili projít s pochodněmi? Že ne? Tak i taková zajímavá atrakce na vás na horské chatě čeká. Jistě nemusíme zdůrazňovat, že hotely mají skvělé spa nabídky a wellness centra. Takže po té, co se přes den vyblbnete na sjezdovce, můžete si navečer a večer užít poklidné lenošení třeba ve vířivce nebo na masážích a dopřát svému unavenému tělu zasloužený odpočinek. Tedy pokud zrovna nevyrazíte na nějaký večírek pořádaný v rámci bohatého doprovodného programu.

Teprve se spřízněnou duší je to ono

Jestli jste si tedy zimní dámskou jízdu spojenou se sportováním na bílých pláních ještě nevyzkoušeli, pak teď nastává přesně ten správný okamžik si ji rezervovat. Ladies Week ve Ski Amade je přesně tou příležitostí hodit všechny starosti za hlavu a vyrazit s kamarádkou, ale hlavně se pořádně bavit. Udělejte si samy radost. Objevte svoji ženskost, svoji radost ze života na rakouských bílých pláních. Užijte si konečně jednou dovolenou, kdy na sjezdovce nebudete muset neustále hlídat a okřikovat své potomky nebo se dohadovat s partnerem, kdo z vás jezdí lépe. Užijte si pohodu, klid a štěstí se svojí kamarádkou, která je vaší spřízněnou duší.

Komentáře

Buďte první, kdo článek okomentuje.

Komentáře mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé

Přihlaste se nebo si vytvořte profil ve formuláři níže. Stačí napsat Váš komentář a zadat e-mailovou adresu pod kterou se chcete registrovat. Následně Vám pošleme na e-mail potvrzovací odkaz, kterým registraci dokončíte a vložený komentář se zveřejní.
    Odesláním formuláře jsem srozuměn(a) s informacemi o zpracování osobních údajů