Polsko od 799 Kč
Zobrazit zájezdy

Nejlepší kempy v Polsku u Baltu i ve vnitrozemí, které stojí za to navštívit

Nejlepší kempy v Polsku u Baltu i ve vnitrozemí, které stojí za to navštívit

Přijde vám Polsko jako nezajímavá destinace pro dovolenou a nikdy jste o něm neuvažovali? Pak byste měli zpozornět. Najdete zde totiž památky, historií protkaná města, překrásnou přírodu, pláže a moře, které je v letních měsících vhodné ke koupání. Zároveň se jedná o poměrně levnou destinaci, která nezruinuje váš rodinný rozpočet. Kromě klasického ubytování můžete zkusit také kempy. Dali jsme pro vás dohromady 11 tipů na polské kempy u moře i ve vnitrozemí, které budou skvělým místem pro vaši dovolenou.

Alexa Camping

Kemp Alexa najdete ve vesnici Chlapowo. Nachází se na útesu a nabídne krásný výhled na moře. Pouze zde můžete sledovat východ slunce nad mořem, aniž byste museli opustit kemp. Nabízí nejen velký komfort a bezpečnost, ale také celou škálu atrakcí, které změní jakýkoli prázdninový pobyt na krásný a nezapomenutelný zážitek. Čtyřhvězdičkový kemp poskytuje dětské hřiště, fitness, minigolf a mnoho dalšího. Krátkou procházkou se dostanete přímo na písečnou pláž, kde si brzy ráno můžete koupit ryby přímo z rybářských člunů. Nedaleko se nachází vyhrazené místo pro rybáře. 

Kde: Chlapowo

Více info: web kempu

Kemp Stogi 218

Kemp Stogi leží na břehu Baltského moře, pouhých 20 minut od historického města Gdaňsk, a nabízí tak ideální spojení aktivní a odpočinkové dovolené. V letních měsících je Baltské moře vhodné ke koupání a zároveň k vodním sportům, jako je windsurfing nebo kitesurfing. Vybavení pro tyto a další vodní sporty lze zapůjčit přímo v kempu. Ubytování je možné v karavanech, chatkách či ve vlastních nebo vypůjčených stanech. V kempu jsou restaurace a bary, dětské hřiště, stolní tenis, grily, Wi-Fi připojení a sociální zařízení, které je uzpůsobené také pro osoby s omezenou pohyblivostí.

Kde: Gdaňsk

Více info: web kempu

Camping Rafael

Kemp Rafael se rozkládá na břehu řeky Leba nedaleko pobřeží Baltského moře, západně od historického města Gdaňsk. Oblast nabízí široké možnosti aktivit – windsurfing, kitesurfing, jízdy na koních, rybaření, sjíždění řeky, možnost pronájmu jachty či organizované výlety lodí, výlet na písečné duny západně od Leby nebo za památkami do Gdaňsku. Pro výlety si můžete přímo v kempu půjčit jízdní kola, skútry nebo čtyřkolky. V létě je též možné koupání a opalování na krásných čistých plážích. Kemp nabízí ubytování v chatkách nebo mobilních domcích a kempovací místa pro stany a karavany. V blízkosti najdete nespočet možností stravování a nákupů. 

Kde: Leba

Více info: web kempu

Camping Wiking

Kemp Wiking najdete na severozápadě Polska, ve výběžku mezi pobřežím Baltského moře a zátokou Wrzosowska. Jste-li z východních Čech, můžete cestu k moři spojit s návštěvou měst Vratislav, Poznaň nebo Štětín, jste-li ze západních Čech, je možné jet přes Drážďany nebo Berlín. U moře pak lze jen odpočívat nebo se věnovat vodním sportům, ke kterým lze zapůjčit vybavení přímo v kempu. Najdete tu basketbalové, volejbalové a dětské hřiště a krytý bazén, který se nachází nedaleko. Ubytování je možné ve vlastních stanech nebo karavanech a v chatkách. V kempu je obchod, restaurace, společenská místnost, společná kuchyň a Wi-Fi připojení. V přilehlém městě je diskotéka a bary. Většina zázemí kempu je bezbariérová.

Kde: Dziwnówek

Podívejte se na aktuální obsazenost a ceny

Ceny a dostupnost

Camping Tramp

Jeden z nejlépe hodnocených a nejpopulárnějších kempů ve střední Evropě leží na pobřeží Baltského moře, asi 100 km severně od historického města Štětín. Kemp a jeho okolí nabízí řadu sportovních a jiných aktivit, například výlet do Štětína, na písečné duny a útesy, kitesurfing, windsurfing, rybaření nebo pěší a cyklo výlety. Přímo v areálu je dětské a volejbalové hřiště, místa na grilování, restaurace, obchod, bar a půjčovna jízdních kol. Nedaleko je možné si zapůjčit jachty, loďky, kajaky nebo skútry. Na své si přijdou také milovníci pláží a odpočinku – kemp totiž leží přímo u dlouhé přírodní písečné pláže. Kemp disponuje prostory pro vlastní stany a karavany, chatkami a moderním sociálním zařízením.

Kde: Swietousc

Více info: web kempu

Camping Baltic

Krásný čistý kemp, který se nachází u města Kolobřeh. Leží asi 400 m od moře a je obklopen vzrostlými borovicemi. Cestu na pláž vám zpříjemní procházka lázeňským parkem. Z Prahy se sem dostanete za 6–7 hodin. Kemp nabízí plnohodnotné zázemí, kde nechybí ani prádelna, kuchyňka, společenská místnost, restaurace, bar a mnoho dalšího. K dispozici je rovněž teplá voda po celý den v ceně pobytu. Ubytovat se můžete v karavanu, stanu, nebo využít bungalov. Máte-li rádi cyklistiku, půjčte si přímo v kempu kola a vyrazte na výlet.

Kde: Kolobřeh

Podívejte se na aktuální obsazenost a ceny

Ceny a dostupnost

Camping Biały Dom

Kemp Biały Dom je kousek ráje, který se nachází v borovém lese na ploše cca 2,5 ha, přímo u moře. Moderní, dobře vybavené sociální zařízení je přizpůsobeno pro osoby se zdravotním postižením. Krásná pláž se nachází cca 100 m od kempu. V areálu najdete dětské hřiště, stolní tenis, restauraci, odpočívárnu s TV, místo pro čtení knih a mnoho dalšího. Ubytovat se je možné v bungalovech, chatkách i stanech. Kemp a jeho okolí nabízí řadu sportovních a jiných aktivit, jako je kitesurfing, windsurfing, rybaření nebo pěší a cyklo výlety. Pokud s sebou máte děti, vydejte se do nedalekého dinoparku, kde se nachází i malé safari.

Kde: Dziwnówek

Více info: web kempu 

Holiday Lodge Camping

Kemp Holiday Lodge leží uprostřed borového háje. Najdete ho na severozápadě Polska, nedaleko pobřeží Baltského moře. K moři se dostanete kyvadlovou dopravou, nebo pěšky (přibližně za 20 minut). Kemp je vhodný pro ty, kteří chtějí mít během dovolené vyšší standard zázemí a služeb – ubytování je poskytováno ve dvou typech mobilních domků s nebo bez kuchyňského koutu. Lednice a základní kuchyňské vybavení je v obou typech. V areálu je bazén, vířivka, dětské hřiště a hřiště na míčové hry, stolní tenis, altánky s grily a možnost zapůjčení jízdních kol, na kterých můžete podnikat výlety do okolí. V letních měsících je moře vhodné ke koupání a zároveň je zde široké vyžití v podobě vodních sportů, například kitesurfing a windsurfing, ke kterým jsou zde ideální podmínky.

Kde: Pogorzelica

Podívejte se na aktuální obsazenost a ceny

Ceny a dostupnost

Camp 9 Nature Campground

Kemp 9, ležící v oblasti Tarnovské hory, je ideálním místem pro milovníky přírody a malých rodinných kempů. Poloha u jezírka uprostřed vzrostlých stromů a moderní zařízení z přírodních materiálů z něj činí místo s harmonickou atmosférou, která má blahodárné účinky pro fyzické a duševní zdraví. V kempu si můžete postavit stan, nebo se ubytovat v chatkách. Zacvičíte si zde jógu, vypravíte se na výlety do okolí na kole, nebo pěšky a ochutnáte řadu specialit z lokální produkce. Večer můžete posedět u ohniště nebo ve vinném salonku.

Kde: Tarnovské hory

Více info: web kempu

Glendoria hotel

Nenechte se zmást názvem, Glendoria je sice hotel, ale kromě pokojů ve venkovském duchu nabízí také ubytování ve stanech. A ne jen tak ledajakých. Areál Glendoria je představitelem glampingu, tzn. luxusního stanování, které usiluje o co nejužší spojení s přírodou. Užijete si komfortní stany zařízené z přírodních materiálů, výhledy na hory a jezera, skvělé jídlo z lokálních zdrojů, netradiční lázně uprostřed přírody a ničím nerušený relax, který je nejlepším lékem na stres. Ti aktivnější se mohou věnovat turistice, józe, cyklistice nebo si zaplavat v bazénu. V areálu je také volejbalové a badmintonové hřiště.

Kde: Gledy, Mazurská jezera

Více info: web hotelu

Laponská vesnice Kalevala

Další netradiční ubytování potěší především rodiny s dětmi, které nechtějí podnikat příliš dlouhou cestu na dovolenou. Vesnice Kalevala leží nedaleko českých hranic – zhruba 80 km od Špindlerova Mlýna – najdete v ní několik různých typů ubytování. K dispozici jsou komfortně vybavené stany ve stylu tradičních laponských příbytků, zavěšené stany, pohádkové domky a několik chatek. Stany jsou vytápěné, takže si zde můžete užít i nevšední zimní romantiku. V areálu jsou hřiště, lázně a místa ke grilování.

Kde: Kalevala

Podívejte se na aktuální obsazenost a ceny

Ceny a dostupnost

Komentáře

Gustawka
nová členka
Gustawka
před 4 lety
Gustawka
před 4 lety

super tipy

Komentáře mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé

Přihlaste se nebo si vytvořte profil ve formuláři níže. Stačí napsat Váš komentář a zadat e-mailovou adresu pod kterou se chcete registrovat. Následně Vám pošleme na e-mail potvrzovací odkaz, kterým registraci dokončíte a vložený komentář se zveřejní.
    Odesláním formuláře jsem srozuměn(a) s informacemi o zpracování osobních údajů