Rakousko od 499 Kč
Zobrazit zájezdy

Ski amadé – Lyže a víno: Vychutnejte si bílé svahy i lahodný mok

Ski amadé – Lyže a víno: Vychutnejte si bílé svahy i lahodný mok

Milovníci bíle zasněžených svahů jsou často i zároveň znalci pití vína. Kvalitu degustovaného nápoje si umějí vychutnat. Se stejným požitkem ale také sjíždějí dokonale upravené sjezdovky. Proč nespojit obě vášně dohromady?

Právě tuto možnost nabízí Ski amadé, největší lyžařská oblast v Rakousku, která čítá 860 km sjezdovek a 270 lanovek v oblasti Salzburska a Štýrska, společně s Österreich Wein Marketing (ÖWM).

Týden plný lyžování a požitku z vína

Pod heslem „Rakousko - požitek z lyžování i vína“ se skrývá týden báječného lyžování spojeného s ochutnáváním nápoje z vinných hroznů. Projekt se zakládá na tom, že majitelé horských chat, mohou svým hostům nabídnout jako přidanou hodnotu lyžařského pobytu i degustaci z široké nabídky kvalitních rakouských vín. Akce se uskuteční v březnovém týdnu roku 2015.

Rozhodně se ale nemusíte bát zklamání. Provozy chat, které zážitek nabízejí, mají za sebou přísný certifikační proces. Sami majitelé chat jsou opravdovými znalci vína.

Komentáře

Buďte první, kdo článek okomentuje.

Komentáře mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé

Přihlaste se nebo si vytvořte profil ve formuláři níže. Stačí napsat Váš komentář a zadat e-mailovou adresu pod kterou se chcete registrovat. Následně Vám pošleme na e-mail potvrzovací odkaz, kterým registraci dokončíte a vložený komentář se zveřejní.
    Odesláním formuláře jsem srozuměn(a) s informacemi o zpracování osobních údajů