Magazín - Asie


Nejdražší město světa Singapur – opravdu je zde tak draho?

3 komentáře

Velkolepý a zářící Singapur, ve kterém se mísí moderní architektura a supermoderní technologie s tradiční asijskou kulturou, se pravidelně umisťuje na předních příčkách nejdražších měst světa. Jaká je realita? Je opravdu Singapur nedostupný? Čtěte tipy na výlety levné, luxusní i ty zcela zdarma.

Letní olympijské hry 2020 v Tokiu – kompletní přehled

Letní olympijské hry se konají každé čtyři roky a jsou jednou z nejdůležitějších mezinárodních sportovních událostí. Právě na rok 2020 připadá jejich další ročník, který se tentokrát bude odehrávat ve vzrušující metropoli mnoha tváří – Tokiu – městu, kde se rozhodně nebudete nudit.

Vydejte se za poznáním Sumatry, opomíjené perly Indonésie

3 komentáře

Indonésie má téměř 20 000 ostrovů, které se táhnou v pásu po obou stranách rovníku. Na který z nich se vydat, pokud vás lákají destinace turistickým ruchem téměř nedotčené? Toužíte-li po dovolené plné krásné přírody, pláží a rozmanité kultury bez davů turistů, bude pro vás ideálním místem Sumatra.

Nejčastější podvody v Asii aneb jak se nestat snadným cílem

3 komentáře

Dovolená v exotice je pro většinu z nás splněným snem, ze kterého si odneseme spoustu krásných a jedinečných zážitků. Splněný sen se však může velice snadno pokazit, pokud se setkáme s nepoctivým jednáním a krádežemi, které se pojí se všemi oblíbenými turistickými místy a ani Asie není výjimkou.

Jordánsko: vychutnejte si pravou arabskou atmosféru a pohostinnost

Možná vás napadne, že Jordánsko – země rozlohou a počtem obyvatel připomínající Českou republiku, nemá co nabídnout. Opak je ale pravdou, tato země je bohatá nejen na ohromující krásu přírody, úchvatné památky, ale také na štědré a laskavé obyvatele.