Magazín - Afrika

Cestování podle znamení zvěrokruhu: Kde se vám bude líbit?

Existuje mnoho způsobů, jak si vybrat dovolenou. Můžete donekonečna opakovat návštěvu svého oblíbeného místa, vyrazit do oblíbeného hotelu vašich přátel nebo si hodit šipkou na mapu. Rozhodnout se, kam pojedete, ale můžete také dle vašeho znamení.


Žít v Africe s blonďatými andílky? Nic nemožného pro Lenku Baratoux

Většina lidí se zděsí při představě, že by měli strávit dovolenou v Africe, pomineme-li all-inclusive dovolené v Tunisku, Egyptě či v Maroku. Co teprve žít v některé z afrických zemí? O tom, jaké nebezpečí (a zda vůbec nějaké) číhá na evropskou rodinu v Africe, jsme se vyptávali Lenky Baratoux.

Levná dovolená u moře v roce 2019? Čtěte, kam se letos vydat

V ČR je krásně, o tom žádná, ale moře u nás nemáme. Pokud se těšíte na každoroční letní dovolenou v šumivých vlnách, pak si přečtěte tipy, kam vyrazit na dovolenou k moři tak, aby to zároveň nezruinovalo vaši peněženku.

Workaway: Jaké je to být dobrovolníkem v Maroku?

Stále usměvavá a energická dívka Lucie Dlauhá je na svých cestách již přes 8 let. Dlouho pracovala jako au pair a u koní, nyní střídá cestování a dobrovolničení. Jednou z jejích zástavek bylo právě Maroko a práce na farmě. Co taková práce obnáší a kolik stojí tříměsíční pobyt v Maroku?

Egypt – podmořský ráj potápěčů a šnorchlistů. Kam se vydat?

Není žádným tajemstvím, že do Egypta cestujeme nejen za poznáváním historie, ale také za krásami Rudého moře. Na své si zde přijdou jak začínající, tak i zkušení příznivci šnorchlování a potápění. Pokud se chystáte na svůj první ponor, je Egypt jistě vhodnou destinací.

Kam se vydat na cesty v roce 2019?

S příchodem nového roku většina z nás bilancuje předchozí rok. Dáváme si řadu předsevzetí. Často mezi nimi zazní i touha procestovat nové země. Cestolino vám usnadní alespoň toto přání – poznat zajímavé země. Které jsme vybrali pro rok 2019?