Magazín - Severní Amerika

7 neuvěřitelných ostrovů, kde vládnou zvířata

3 komentáře

Ne všechna místa na Zemi jsou ovládána pouze lidmi. Těchto sedm ostrovů po celém světě je toho jasným důkazem. Podívejte se, kde vládnou kočky, prasata, králíci nebo ovce. Mimochodem, věděli jste, že hlazení zvířat vyvolává závislost?


7 koktejlů z celého světa nejen pro silvestrovskou noc

1 komentář

K příjemné atmosféře a zábavě patří přirozeně také nějaký drink, který dokáže rozproudit chuťové buňky i krev. Jestliže přemýšlíte, jakým koktejlem si zpestřit váš večer, vyzkoušejte některý z našeho výběru nejlepších koktejlů z celého světa.

Národní parky na západě USA, které nesmíte vynechat

0 komentářů

Národní parky USA ohromí nejednoho návštěvníka. Každý z parků je v něčem unikátní a během dvou týdnů můžete absolvovat nejrozmanitější výlet ve vašem životě. Parky v západní části USA patří k nejkrásnějším, jaké můžete v Americe spatřit. Které byste si na vašich cestách neměli nechat ujít?

Vydejte se na Kubu za vzpomínkami na minulost naší republiky

1 komentář

„¿Cómo estás?“ zní ze všech stran. Jak Kubánci uslyší, že jste z České republiky, úsměvy jim vyletí od ucha k uchu a mluví o socialistickém přátelství našich národů. Ale nenechte se zmást, někteří chtějí těžit z vaší nadité peněženky a nechat si zaplatit několik panáků místního rumu Havana Club.