Magazín o cestování


Vychutnejte si květnové prodloužené víkendy na cestách

Nejspíše jste už nahlédli do kalendáře na příští týdny a zajásali. V prvním a druhém květnovém týdnu na vás vykoukly hned dva svátky, a to 1. a 8.5. Vycházejí letos krásně na pondělí a nabízejí tak možnost prodloužit si víkend. Je škoda trávit ho doma. Můžete se vydat kamkoli vás srdce potáhne.

Skvělé lyžování ve Skiamadé

Připadají vám tuzemské sjezdovky a horská střediska příliš malá a rádi si vychutnáváte sjezd na dlouhých alpských sjezdovkách? Máme pro vás skvělý tip, jak si užít vynikající lyžařské podmínky a servis.

Kam vyrazit na Nový rok na lyže?

Pokud se těšíte, jak vyzkoušíte svoji lyžařskou výbavu a dosud váháte, kam vyrazit, určitě se vám budou hodit naše tipy, kde si dobře zalyžovat.

Benátky: Romantika bez davů lidí

Benátky, město na lagunách, odedávna lákají romantické povahy. Pokud nemáte rádi davy turistů, ideální příležitostí k prohlídce jsou mimosezónní termíny.

Turecko: Země mísení kultur

Vhodnou volbou pro letní dovolenou může být Turecko, kde se dá pobyt u moře sladit s cestováním do zajímavých míst. Poznáte jinou kulturu a navíc si užijete krásného počasí.

Za tajemstvím faraonů: Starověký Egypt Vás zve k návštěvě

Egyptská historie se táhne několik tisíc let do minulosti. I dnes je velmi zajímavé vypravit se za tajemstvím faraonů a jejich životů. Poznávací zájezdy do Egypta nabízejí většinou ty nejvýznamnější památky, jako například Cheopsovu pyramidou.

S Cestolinem na nejkrásnější pláže Řecka – část I.

Řecko je pro většinu Čechů synonymem kvalitního koupání a dovolená zde proto může být nezapomenutelná na celý život. Pevnina i řecké ostrovy navíc nabízejí svoji pohostinnou náruč. Navštivte s námi nejkrásnější pláže Řecka.