Dovolená Dahab - Egypt 2019/2020

 
Termín:

Strava:
Doprava:
Počet dnů:
Cena:
Slevy:
Typ zájezdu:
Název hotelu:
Úroveň hotelu:
Prodejce:
764100
Panorama Naama Heights
17. 6. (Po) - 24. 6. 2019 (Po)
Invia.cz: Panorama Naama Heights
-11%
právě zlevněno
first minute
8 dní
Letecky
All inclusive
12. 8. (Po) - 19. 8. 2019 (Po)
Invia.cz: Panorama Naama Heights
first minute
8 dní
Letecky
Praha
All inclusive
2. 9. (Po) - 9. 9. 2019 (Po)
TravelPortál.cz: Hotel Panorama Naama Heights
8 dní
Letecky
All inclusive
312990.00CZK

Dovolená Dahab - Egypt

Poklidné přímořské letovisko Dahab se rozprostírá v Arabském zálivu na pobřeží Sinajského poloostrova. V destinaci si přijdou na své jak milovníci klidu a soukromí, tak ale i turisté vyžadující vyšší komfort. Jižní část letoviska poskytuje mnoho prostoru pro nenáročné cestovatele toužící po poznání místní kultury. Sousedí totiž s tradiční beduínskou zástavbou. Vedle toho severní část města je plná moderních hotelových komplexů poskytující turistům veškerou péči.

Perlou letní destinace Dahab jsou zlatavě písčité pláže a azurové moře, za kterými se vydávají tisíce turistů. Určitě chybu neuděláte, pokud zvolíte last minute zájezd, při kterém se vám za daleko nižší cenu dostane plnohodnotného komfortu. 

Nad spokojeností turistů dbají dokonalé hotelové služby v podobě výborné kuchyně, plážových barů a četných plážových i vodních atrakcí. Na své si zde přijdou také děti. Vstup do moře je velmi pozvolný a na pobřeží se nachází mnoho dětských hřišť a atrakcí v podobě malování na tvář, dětského tetování, nebo trampolín.

Nejbližší letiště je vzdálené přibližně hodinu cesty ve městě Sharm el Sheikh. Přesuny mezi letištěm a letoviskem jsou v klimatizovaných autobusech, tudíž ani vaše last minut dovolená nebude ničím ochuzená.