Magazín o cestování

Co podniknout ve Francii během zimy?

Francie je rozmanitá země a každá její část má jinou atmosféru, architekturu a svoje osobité tajemství. Mnoho turistů láká spíše návštěva v letních měsících, ovšem Francie nabízí mnoho zajímavých aktivit a výletů i v zimním období.


Šokující jídla z celého světa. Máte odvahu ochutnat?

Jste milovníky cestování a jídla zároveň? Pak nepřestávejte číst. Dneska se totiž podíváme na trochu jinou turistiku, a to konkrétně na gastroturistiku. Dávno se již necestuje pouze k moři, za kulturou nebo na hory, ale čím dál větší oblibě se těší také gastronomické zájezdy.

450km pěší přechod Švédskem: Zapomenout na civilizaci a prostě být

Švédsko patří k nejméně osídleným zemím v Evropě. Velkou část země zaujímají husté lesy, které jsou na mnoha místech chráněné. Dalo by se říct, že vzhledem k počtu chráněných oblastí, je Švédsko vlastně jeden velký národní park. Královskou stezkou vás provede Ladawanders.

Nová práce a dovolená: Znáte podmínky jejího čerpání?

Těšíte se z nástupu do nové práce, ale zároveň už myslíte na krásné pláže a zahraniční města? Jak je to s nárokem na volno ve zkušební době a kam na levnou dovolenou, než si našetříte v nové práci více peněz?

9 000 km na koloběžce napříč Asií

Marek Jelínek se rozhodl splnit si svůj sen a zároveň na svých cestách pomáhat. Tento na první pohled obyčejně vypadající kluk je optimismem nabitý dobrodruh, který překonává vzdálenosti a leckdy i sám sebe. Na koloběžce projel Latinskou Ameriku a nyní je na své cestě po Asii.

Svatba na Bali – pouhý sen nebo realita

Radim a Daniela jsou manželský pár, který jednoho dne řekl dost každodenní rutině, stresu, přežívání a rozhodl se od základů změnit celý jejich dosavadní život. Přestěhovali se totiž do ráje a nyní se mimo jiné specializují na úžasné svatby na Bali.

Krok za krokem affiliate marketingem

Chcete se dělit o akční nabídky zájezdů a letenek, které jste našli nebo se chcete jen pochlubit a ještě si tím přivydělat? Pak je tu právě pro vás náš průvodce affiliate marketingem, kde si povíme jak spojit příjemné s užitečným.

Hledejte akce, sdílejte je a tím si (při)vydělávejte

Patříte mezi ty, kterým neunikne žádná akční letenka na Pelikánovi a o výhodném zájezdu na Invia informujete své blízké jako první? Pak nalezené akce sdílejte s širším okolím a přivydělejte si peníze na vaše další cestování. Jak? Využijte novinky na Cestolino a affiliate marketing.

Za termály do Maďarska

Podzim je tu a s ním i pořádné plískanice a chladné počasí. Voda láká ke koupání už jen opravdové otužilce a tak máte dvě možnosti, vyrazit na ještě jednu dovolenou k moři do teplých oblastí nebo vyzkoušet něco zcela jiného.

6 nejlepších tropických destinací pro sólo cestovatele

Všichni ten pocit dobře známe. Tolik naplánovaných dovolených a výletů padlo kvůli nespolehlivým lidem. Také jste už z tohoto domlouvání dovolených nešťastní? Nebo jen procházíte velkou životní změnou a chcete na chvíli uniknout z uspěchaného tempa moderní doby?