Wi-Fi připojení k internetu na letištích po celém světě zdarma? Víme jak na to

Wi-Fi připojení k internetu na letištích po celém světě zdarma? Víme jak na to

Také nemáte rádi čekání? Na letišti nás mnohdy čekají zdlouhavé chvilky, které se mohou proměnit i v několikahodinové peklo. Každý se je snaží zkrátit jiným způsobem. Někteří odpočívají, prozkoumávají letiště a jiní tráví volný čas na internetu. Wi-Fi zdarma na letišti však není všude samozřejmostí. My pro vás máme řešení, jak se snadno připojíte i tam, kde je to zdánlivě nemožné.

Máte před sebou pár hodin čekání na letišti a chcete si je zkrátit? Otevíráte svůj notebook v domnění, že se připojíte na Wi-Fi a vše během čekání na let vyřešíte. Žádná Wi-Fi zde ale není, je zaheslovaná, zpoplatněná nebo jen na pár minut. Co teď s tím?

Naštěstí nejste první ani poslední, kdo tento problém řeší. Připojení na internet je dnes na cestách nutností nejen k zábavě, ale často i k práci a v neposlední řadě také k řešení krizových situací. A tak internetové připojení na letišti řeší každý den miliony a miliony cestujících na celém světě. Ano, na letištích jsou sice Wi-Fi zdarma, signál je ale velice často špatný nebo je doba použití omezená. Chcete-li lepší či delší připojení, musíte zaplatit nebo jít do VIP salonku.

Jedním z těch, kteří situaci řešili před vámi, byl bloger a cestovatel Anil Polat. A vyřešil ji nejen pro sebe, ale i pro všechny ostatní. S pomocí svých čtenářů začal sbírat hesla k Wi-Fi sítím po celém světě. Hesla jsou k dispozici na interaktivní mapě, která je přístupná offline a zdarma. Můžete si stáhnout i mobilní aplikaci WiFox, která je zpoplatněná částkou 55 Kč.

Na mapě najdete hesla k veřejným Wi-Fi sítím, k Wi-Fi sítím VIP salónků i informace o tom, ve kterých místech je nejlepší signál. Zjistíte-li heslo, které ještě na mapě není, můžete ho do mapy zanést.

Související diskuze

Přidat příspěvek Přidat novou diskuzi

Prozatím nikdo nezaložil diskuzi na toto téma. Buďte první.


Přečtěte si další informace

V průvodci neleznete užitečné informace o zemích, které pravidelně aktualizujeme

Zobrazit všechny průvodce