Wi-Fi připojení k internetu na letištích po celém světě zdarma? Víme jak na to

Wi-Fi připojení k internetu na letištích po celém světě zdarma? Víme jak na to

Také nemáte rádi čekání? Na letišti nás mnohdy čekají zdlouhavé chvilky, které se mohou proměnit i v několikahodinové peklo. Každý se je snaží zkrátit jiným způsobem. Někteří odpočívají, prozkoumávají letiště a jiní tráví volný čas na internetu. Wi-Fi zdarma na letišti však není všude samozřejmostí. My pro vás máme řešení, jak se snadno připojíte i tam, kde je to zdánlivě nemožné.

Máte před sebou pár hodin čekání na letišti a chcete si je zkrátit? Otevíráte svůj notebook v domnění, že se připojíte na Wi-Fi a vše během čekání na let vyřešíte. Žádná Wi-Fi zde ale není, je zaheslovaná, zpoplatněná nebo jen na pár minut. Co teď s tím?

Naštěstí nejste první ani poslední, kdo tento problém řeší. Připojení na internet je dnes na cestách nutností nejen k zábavě, ale často i k práci a v neposlední řadě také k řešení krizových situací. A tak internetové připojení na letišti řeší každý den miliony a miliony cestujících na celém světě. Ano, na letištích jsou sice Wi-Fi zdarma, signál je ale velice často špatný nebo je doba použití omezená. Chcete-li lepší či delší připojení, musíte zaplatit nebo jít do VIP salonku.

Jedním z těch, kteří situaci řešili před vámi, byl bloger a cestovatel Anil Polat. A vyřešil ji nejen pro sebe, ale i pro všechny ostatní. S pomocí svých čtenářů začal sbírat hesla k Wi-Fi sítím po celém světě. Hesla jsou k dispozici na interaktivní mapě, která je přístupná offline a zdarma. Můžete si stáhnout i mobilní aplikaci WiFox, která je zpoplatněná částkou 55 Kč.

Na mapě najdete hesla k veřejným Wi-Fi sítím, k Wi-Fi sítím VIP salónků i informace o tom, ve kterých místech je nejlepší signál. Zjistíte-li heslo, které ještě na mapě není, můžete ho do mapy zanést.

Související diskuze

Přidat příspěvek Přidat novou diskuzi

Prozatím nikdo nezaložil diskuzi na toto téma. Buďte první.


Nevybrali jste si?

Podívejte se na

Další akční nabídky

Nebo si nastavte hlídač akcí, výhodné nabídky Vám neuniknou

Hlídač akcí

Přečtěte si další informace

V průvodci neleznete užitečné informace o zemích, které pravidelně aktualizujeme

Zobrazit všechny průvodce